Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kelyhet ki hány évesen próbált...

Kelyhet ki hány évesen próbálta ki, vagy váltott át rá?

Figyelt kérdés
Aki kelyhet használ, mennyi évesen szánta el magát rá? Sikerült átállni is, vagy csak egyszeri próbaként használta?

2022. nov. 5. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Szia.

Én 25 évesen próbáltam ki, mert a tampontól TSS-em lett, a betét meg simán undorító.


Először, mikor feltettem, ugye vákuumot képez, összeestem, ordítottam, de csak a pánikroham miatt, akkor a párom szedte ki belőlem, és nem tudtam ránézni 3 hónapig, de közben megszenvedtem a betéttel, majd a 4. hónapban megint rászántam magam légzésgyakorlatok mellett, és nagyon büszke voltam magamra, a párom is.


Van itthon 3 db, nagyon szeretem, és soha nem váltanék vissza betétre

2022. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%

Szép mese... :D


Kérdező, 32 voltam.

2022. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

20-21 körül voltam amikor megvettem az elsőt. Az első ciklusban elég sokat ügyetlenkedtem vele, utána viszont minden simán ment, és sokkal komfortosabb, mint a betét vagy a tampon.

Most éppen nincs rá szükség, mert babát várok, de ha újra kelleni fog, akkor is kelyhet fogok használni.

2022. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
23 éves voltam, ez 2 éve volt. Nagyon sokat vérzek sajnos, tampont nem akartam használni, betét meg nem volt elég, mindig kényelmetlenül éreztem benne magamat. Olyan 2-3x próbálgattam feltenni, végül sikerült és meglepődtem mennyire kényelmes, egyáltalán nem lehet érezni, hogy ott van és végre életemben először nem volt minden tiszta vér menstruáció alatt.
2022. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
20 évesen hallottam róla először. Előtte betétet használtam. Kíváncsi voltam, vettem egyet, és már az első használatakor megtetszett, bár az első hónapokban csak otthon mertem használni, vagy betét mellett. Azóta is kelyhet használok, már több mint 5 éve. Nekem ez vált be a legjobban.
2022. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!