Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségesnek mondható, ha...

Egészségesnek mondható, ha mindean nap észlelhető kevés mennyiségű krémes hűvelyi folyás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 20:00
 1/6 anonim válasza:
100%

nekem is van ilyen "problémám",de nem tudom ez egészséges vagy nem?

én használok tisztasági betét.ennyit tudok ajánlani neked is.

2010. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Ha valaki esetleg tájékozottabb, légyszi segitene nekünk.

2010. szept. 28. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisebb mennyiségű fehér folyás normális. Ha sárgás, büdös vagy darabos akkor az már fertőzés. Normális folyásnál viszketni sem viszketsz.
2010. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Évek óta van ilyen problémám!

Hol kevés, hol több!

nem viszket nem fáj,stb..

Persze idegesítö!

aztán rájöttem, hogy agyi alapon van ez az egész, mert ha rágondolok, és ezen görcsökök, akkor tuti, hogy sok van!

Ma pl:meglepödtem, hogy egész kevés volt csak!Örültem is neki, remélem holnap sem változik a helyzet!

A canesten-t úgy ahogy van felejtsd el!Egy kalap szart nem ér, és csak újfertöz, hidd el nekem!

Kivétel azok akiknek használt , de a többségnek nem!

Vegyél lehetöleg pamut fehérnemüt!

Forrásban lévö vizbe fözd ki!Ezzel elpusztulnak a bacik...

Vasald ki rendesen, gözölve, és jól szellözö helyen hagyd száradni!

Vegyél intim-lemosót is, lehetöleg jó minöségüt, és csak azzal mosd ott lennt!

Lehetöség szerint , minnél többször cseréld a fehérnemüt, de gondolom ezt nem kell mondani:)

Külön most ki a bugyidat!

Fürdés után rendesen törölközz meg!

Én egy idöre letettem a tangáról is!

Ciki nem ciki a fö,hogy ne legyen ilyen gondom!

ha ezeket betartod , 1 hét múlva semmi bajod nem lesz!

menstruáció elött, után van egy kevés jobban észrevehetö folyás, de ez természetes!Ezzel ne foglalkozz!

Én pár hete ezt csinálom, és sokat javult a helyzet!

Hála istennek már tiszatsági betét sem kell minden nap!

2010. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel a hüvely önmagát tisztítja, ráadásul a saját, hasznos flórájának is szüksége van némi nedvességre, természetes, hogy mindennap van több-kevesebb folyásod. A folyás mennyisége, állaga a cikluson belül változhat.

Ha darabossá és/vagy bűzössé válik, zöldes vagy sárgás színű lesz, esetleg viszketés is társul hozzá (nem szükségszerű!), az fertőzésre utal, nőgyógyászhoz kell menni.

2010. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Voltam már nőgyógyásznál, említettem is, de nem mondta, hogy baj lenne.
2010. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!