Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy mennyiségű krémes fehér...

Nagy mennyiségű krémes fehér folyás valamilyen fertőzés jele?

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem fáj, nem csíp, nem darabos, szagtalan. Lehet most fog megjönni az elmaradt vérzésem?
2011. márc. 10. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is pont ugyanilyen van, és én 13 vok.
2011. márc. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem írtam, de én 22 múltam.
2011. márc. 10. 15:37
 3/7 PintyiPintyöke válasza:
Időnként előfordulhat ilyen, de rendszeres tisztálkodással, napi két mosdás székfű teával, néhány nap alatt el kellene mulassza. Ha nem, meny orvoshoz.
2011. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elmaradt a vérzésed, akkor ez akár a terhesség jele is lehet. Legalábbis terhességben pont ilyen a hüvelyváladék ("tejfölszerű").
2011. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy vissza kéne állnom a napi intim lemosó-használatra? Akkor meg metaplasia-m lesz, az sem jó.


Terhes lennék? 5 tesztem is negatív lett, védekeztünk is.

2011. márc. 10. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy az elmaradt vérzésed fog megjönni, nincs ok az aggodalomra :)

Nekem is általában ez van mielőtt megjön, szóval nyugalom ;)

18/L

2011. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ennek örülnék a legjobban. Csak nekem eddig nem volt még krémes fehér folyásom, csak utánaolvastam és onnan gondolom, hogy ez lehet a közelgő menzesz jele. Remélem, hogy így van és semmi bajom! :) De ha nem múlik el és nem jön meg, megyek orvoshoz.
2011. márc. 10. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!