Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kordában tartott TSh mellett...

Kordában tartott TSh mellett miért emelkedett a T3?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 1 éve derült ki, hogy magas a TSH-m már 6 felé járt. Elkezdtem a Letrox gyógyszert, 25 mikrogrammot. Ezt követően az értékeim jók voltak.

Tegnap viszont volt egy vértel és most a TSH még midnig jó a gyógyszer miatt de most a T3 emelkedett meg 6,19-re (6-ig írja jónak).

Most ez mitől lehet? Megyek majd orvoshoz de ti mit gondoltok?


2022. nov. 11. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ez minimalis eltérés, ezzel nem kell foglalkoznod...
2022. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Itt 6.3-ig jó


[link]

2022. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez még teljesen jó. Talán kicsit több a pótlás. De ha jó a tsh szerintem nem változtatnak.

Vannak furcsa dolgok az biztos. Nekem volt olyan laborom, hogy normál tsh, alacsony t4, magas t3. Orvos nem adott rá magyarázatot (csak, hogy megfelelő) Pedig annyira érdekelne, hogy mi van ezek mögött. Még akkor is, ha kis eltérés.

Valószínűleg amúgy az is számít, hogy hogy érzed magad. Ha most egyértelműen túlműködéses tüneteid lettek, akkor lehet, hogy mégis csökkent a pótláson

2022. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
(Laboronként változik a referencia érték. Mindig az adott labor által meghatározotthoz kell viszonyítani.)
2022. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen picike eltéres mégcnem jelent túlműködest. Lehet pillanatnyi kiugrás, aztan masnap már csak 5.8 ...
2022. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!