Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem?Ma...

Mitől fájhat a mellem?Ma vettem észre fürdésnél, hogy fáj a mellem alul, olyan mintha meg lenne feszülve. Meg is vagyok fázva, attól lehet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Fájhat attól, hogy nőni fog, de fájhat azelőtt mielőtt megjönne (nekem akkor szokott)! Megfázástól? Nem hiszem, de lehet! Igaz én még nem hallottam ilyet!
2008. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nőni már sztem nem fog, 21 éves vagyok. A mikulás meg csak egy hét múlva jön, és még nem volt ilyen h fájt volna, de csak nyomásra rossz.
2008. dec. 24. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg szedtél bármilyen hormon tartalmú gyógyszert?

A megfázást szerintem kizárhatod.

Én mégis a télapóra gondolnék...egy héttel előtte már simán fájhat. Nekem szokott, bár nem sűrűn kb: egy évben 2-szer 3-szor

2008. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
ne üsd és nem fáj. meg ne is nyomkodd. ennyixD
2008. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 vagyok, még mindig szokott fájni és képzeld nőni is nőtt az elmúlt fél évben! (1. válaszoló voltam) Szóval szerintem ne zárd ki ezt a tényezőt sem a menstruáció megjövetele mellett!
2008. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de most nem is vagyok túl jól, fáj a fülem meg minden, ráment a megfázás, aztán most melegítem.
2008. dec. 24. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Időnként nekem is van, hogy fáj, de inkább a hónalji oldalon és nem menstruációval összefüggésben, mert akkor az egész fáj, érzékeny, feszül. Nekem ez el szokott múlni pár nap alatt. Csomót is találtál? Ha nem múlik el, szerintem menj el nődokihoz és mutasd meg. Amúgy aligha van összefüggésben a megfázással. Akkor nem a melled fájna, hanem esetleg belül a mellkasod, ha mondjuk tüdőgyuszid van.
2008. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!