Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdésnél, mikor ott lent...

Fürdésnél, mikor ott lent mostam magam, éreztem valami szúrós dolgot a hüvelyem mellett?

Figyelt kérdés

Tükörben megnéztem, és azt hittem, hogy egy szőr nőtt be, így elkezdtem kinyomni. Egy fehér valami jött ki. igazán el sem tudom mondani, mert még ilyet sosem láttam. kemény volt és fehér...egy kis gyöngyszem nagyságú valami. egyszerűen kijött, nem is fájt.

Mi lehetett az?? ez bajt jelenthet? amúgy vannak ilyen fehérkés, inkább bőrszínre hajazó mirigy-szerű pöttyök a hüvelyemnél és a nagy és kisajkak között. ez szokványos?


köszönöm a segítséget.


2011. aug. 29. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

El kell menni a nőgyógyászhoz,és a doki elmondja mi is az pontosan.

Azt tudom,hogy nekem nincsenek mirigyszerű pöttyök..Sima,rózsaszín.

2011. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont most volt egy ilyen kérdés a szex rovatban. A pöttyök normálisak, ezek olyan faggyú mirigyek, amelyek nem tudnak a szőrszálak mentén ürülni. Teljesen szokványos, leginkább a nemi szervek körül, de a test bármely részén lehetnek. Amit kinyomtál, szerintem az is egy ilyen beszáradt fagyú mirigy volt. Persze ha valami gyanús és élsz is nemi életet, érdemes megnézetni.
2011. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz, mert csak ő tudja biztosan, hogy van-e valami baj, és ha igen, akkor mi.
2011. aug. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!