Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok, és mostanában...

14 éves vagyok, és mostanában nagyon durván megerősödött a szőr a combomon. Lentebb?

Figyelt kérdés
Én amúgy is 6 évesen kezdtem el szörösödni...Gyantázom már kb 1,5 éve az lábamat, szóval nem attól erösödött meg. Igaziból csak a belső része, de nagyon durván, teljesen olyan mint egy pasinak, néha meg nincs időm gyantáztatni, és borotválni meg nem akarom, akkor meg csak mégjobban erősödne.Ez valami hormonzavar? Lehet vele fordulni az orvoshoz?
2010. szept. 29. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor ez tuti hormonzavar, ha már a mellbimbódnál is szőrösödik.

Menj el a házidokihoz és mondd el neki mi a problémád, adni fog beutalót endokrinológushoz, az meg egy vérképből megmondja mi a bajod.

2010. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, és ha megvan a baj, ezt hogy szokták kezelni? gyógyszerrel? és milyen eredmény várható?
2010. szept. 29. 18:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen problémával küzdök, először nőgyógyászhoz mentem aki elküldött vérvételre, majd kaptam beutalót az endokrinológiára és oda kellett vinnem az eredményt. Drága doktor úr azt mondta, 18 éves koromra úgy is elmúlik és nem ír fel nekem gyógyszert, mert bárki kaphat tőle trombózist...Ha 18 leszek menjek vissza. Én ezután nőgyógyásztok kaptam fogamzásgátlót de nem sokat használ:S Most 17 vagyok és én is gyantázni járok, csak drága az a baj.


Szóval csak vérvételed lesz, majd az endokrinológus megnézi és tájékoztat róla ő mit gondol. Remélem tudtam segíteni. :)

2010. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
értelek, köszönöm :) énis rengetegszer voltam már nődokinál, bár nem ez miatt. Nekem a gyantával az időhiányom a baj.. :(és annyira ciki, mert amugy meg epilálom magam, de a combomat nembirom, annyira erős...
2010. szept. 29. 19:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor végül is mivel szőrteleníted? Én borotválom,csak néha gyantáztatom,de nagyon fáj.
2010. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát a lábszáramat, honaljamat epilátor, comb meg bikini gyanta :)
2010. szept. 30. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!