Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a karom már...

Leborotváltam a karom már párszor és megbántam de ugye megerősödött a szőr sötét színű lett és vissza akarom növeszteni de h a sötét színét h birom megváltoztani h mondjuk ilyen rendes szürke színe legyen a szőrnek napfénnyel vagy hogy?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A testen a szőr, a fejen a haj nyáron világosodik, legalább is, ahol nap éri. Télen egyébként is sötétebd lesz a szőr a kezeden. Ez ellen semmit nem lehet tenni, hacsak nem annyira szőrös és sötét, hogy már esztétikailag gáz. Akkor ajánlom szőkítsd ki, vagy epilláld, gyantázd. Sajnos visszacsinálni a dolgot nem tudod.
2009. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

növeszd meg, hajrá, az biztos nagyon szép lesz:D

télen sötétedik a szőr, igen. nekemis épp most kezd sötétülni.

én továbbra is borotválom a karom, semmiség az a 3 húzás hetente. 10 mp alatt megvan. és sokkal esztétikusabb

2009. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát csak tod én férfi vok és rávettek h leborotváljam :S de a lábam meg szőrös és enyhén hülyén néz ki nem ?? h a karom szőrtelen a lábam meg szőrös :S:S:S??
2009. szept. 24. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok. ÓÓÓ, te férfi vagy.... Azt hittem csajszi. Na akkor had nőljön az a szőröcske. :D Én rettentően utálom a szőrt. Én nem szeretem a szőrös fickókat, de ha a karjukat, lábukat szőrtelenítik, akkor elgondolkodom, hogy melyik nem felé húz a srác szíve. A mellkason, intim rész és a hát, szép ha szőrtelen, de a kar..... :/
2009. szept. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom már rájöttem h rohadt nagy baromság volt csak most akk ha legyantázom akk gyengül és elkeskenyedik a vége a szőr szálnak mint ahogy borotválás előtt volt???
2009. szept. 24. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:
ha legyantázod hülyén fog kinőni. ilyen összevissza. amúgy hagyd megnőni, az nemmarad örökké olyan h a teteje vastag marad. idővel cserélődnek a szálak, és vékonyodnak is. kis időbe telik, de majd visszaáll normál állapotúra ha nem borotválod/gyantázod/epilálod.
2009. szept. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészt. Mikor fogjátok már fel végre, hogy a borotválástól NEM erősödik a szőr. Nem. Nem fű, hogy a nyírás serkenti a növekedést. Télre sötétedik a szőr, és az ember amúgy is egyre szőrösebb ahogy öregszik, szóval semmi köze a nyíráshoz. Az írásodból azt szűröm le, hogy fiatal vagy (remélem, mert különben nagyon gáz, hogy se pont se vessző), így ez nagyon nem gáz. A lányoknak meg ez nem szempont, ha nem vagy teljesen szőrtelen (mint ez meztelen csiga) vagy olyan, mint egy medve akkor a szőr férfias.
2009. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!