Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van szex után enyhe...

Miért van szex után enyhe gennyes folyásom?

Figyelt kérdés

Mindig használunk óvszert, de már szex közbe elkezd fájni, szerintem túl nagy nekem a barátom, és másnap gennyes folyásom lesz ami 1 nap alatt megszűnik de utána még pár napig nagyon fáj a nemiszervem, voltam nem rég nőgyógyásznál, nincsen semmi fertőzésem se más problémám

Lehet érzékeny vagyok az óvszerre de nem hiszem hogy az óvszer miatt lenne ez

Mit lehet ez ellen tenni?



2022. nov. 19. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Sikosítót használtok?Lehet nem nedvesedsz be eléggé és ezért fáj.Nem mindenki bírja a nagyobb szerszámot sem bár ha szüléskor annyira képes kitágulni minden nő hogy kijöjjön a kisbabája fejecskéje akkor egy szerszám ha eléggé nedves vagy akkor nem kéne hogy gondot okozzon.Én sem bírom a nagyot amúgy tök mindegy mennyire nedves odalenn a terep.Nem is szeretem a nagyot mert fáj.
2022. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Mert így tiltakozik a barátod ellen....
2022. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Próbálkozzatpk latexmentes óvszerrel, simán lehet allergia.
2022. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Ezt biztosan nem a mérete okozza. Nem a mérete miatt fáj, hanem a gyulladás (allergia?) miatt.
2022. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Mekkora neki?
2022. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Kizárt, hogy genny legyen, az nem múlna el 1 nqp alatt magától.
2022. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%

A nagy méret okozhat méhszájsebet - hogyha folyamatosan irritálja aktus alatt -, és a seb elfertőződhet.


De menj orvoshoz, a pasidnak meg mondd meg, hogy ne tolja be tövig.

2022. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
9%
bár ha szüléskor annyira képes kitágulni minden nő hogy kijöjjön a kisbabája fejecskéje - és mindig van egy fogalmatlan agyhalott, aki a szülést idekeveri!
2022. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!