Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Október 31-n voltam egy...

Október 31-n voltam egy sráccal, ez lehet HPV szemölcs?

Figyelt kérdés
Azon a héten pénteken elmentem egy sima rákszűrésre, mely gyulladásos sejteket mutat. Illetve az aktus után 1.5 héttel megjelent egy szemölcsöm... voltam már nőgyógyásznál, kezeli a szemölcsöt és levette a hpv tesztet. Azt mondta a sráctól van viszont azt olvastam ez sokáig lappang (de előtte 1 évig nem voltam senkivel). Akkor ez a sráctól van? Beszélnem kell vele gondolom.. de mégis mit mondjak?
2022. nov. 20. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Azt hogy szia, ezelott semmi bajom nem volt, ezeken a vizsgalatokon voltam, kimutattak a hpvnek ezt a fajtáját, valoszinuleg toled van, mert massal nem. En fiukent szoltam par lanynak, amikor 1rol kiderult utanam. Igen kinos, bar már akinek, hiszen en is csak egy elozotol kaptam, es egy betegsegben nem erzem h barmi kinos lenne, ezek leteznek es kesz.


By the way ezert kell gumival nyomni, kiveve ha jol ismered mar az illetőt.


A masik szemelyes tapasztalat, hogy szemolcsrol en nem tudok, de itt a hpv 2 legdurvabb fajtaja volt jelen az 50 vagy 70 nemtomhany fajtabol, nemtom nalad melyik van, es itt "csak" kisebesedes, gombasodas fordult elo. Az en reszemrol is, ami brutalis fajdalmakkal jart. Es evekig eltartott (kb 4-5). Nehezen tudtak kezelni, sokszor felrekezeltek. Nalam amugy mar par het-honap utan elojott, nem lappangott evekig.

Fontos hogy ne add tovabb, meg ne pingpongozzatok egymas kozott, kb 1,5 ev mire a szervezetbol eltunik, akkor mar lehet hov oltast beadatni es utana mar nem lesz ilyen gaz (persze nem mindegyik fajtatol ved es kb 80k 3 injekcio). A tunetek, gomba stb az meg tovabb marad, kezelni kell. A gomba sosem tunik el a szervezetbol teljesen, higieniara vigyazni kell, mert ujra elburjanozhat. A hpv kellemes kornyezetet teremt neki meg a bakteriumoknak, ezert jon ki. Bakterialis fertozes hasonlithat a gombasra, de gombanal segit a szeroidos kezeles, bakteriumnal csak ront! Ennyit tudast tudok szemelyesen atadni :/ :)

2022. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%

Mondd, hogy ne hívjon többet.

Ez egy red flag, ilyenkor kell felülkerekednie az észnek a hormonok felett, mert egy friss kapcsolatban szerelemről szó sincs, az legfeljebb hormonok fűtötte fellángolás.

2022. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1%
Képet tudsz csatolni?
2022. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!