Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van erre valami megoldás?

Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Mindenki egy tip-top csajnak tart. Ennek ellenére viszont, nem járok sehova, semmilyen rendezvényre, sőt még a barátommal együtt töltött időt sem tudom élvezni:( Akármit eszem, iszom állandóan szelelnem kell. Folyamatosan. A barátom, akivel 1 éve vagyunk együtt csak hétvégén tud hazajönni, ekkor vele szeretném tölteni az egész hétvégét, viszont egy 2 óra elteltével már nem tudom élvezni vele az időt, mert elkezd görcsölni a hasam, hangosan berregni és szinte alig várom, hogy elmenjen haza, mert iszonyatos szélgörcs kísért. Előtte meg ugye nem akarom még elvégezni ezt a bizonyos dolgot. Tehát nem akarok előtte szellenteni. De mitől van ez az állandó puffadás? Segítsetek kérlek! Elnézést a fogalmazásért, próbáltam nem nyers lenni. Köszönöm előre is a rendes válaszokat!
2010. szept. 29. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A puffadast a stressz is okozhatja, de az etel is amit fogyasztasz.

Figyeld meg, hogy mit fogyasztottal, amikor elkezdodik a panasz,

es vizsgald meg a lelki allapotodat, mivel van, hogy a tartos belso feszultseg valtja ki.


Ha netan eteltol van, akkor azt az etelt mellozd, de ha idegalapu lenne,

akkor pedig fogyaszthatsz kamilla, anizs, vagy nyugtato teakevereket.

2010. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kivizsgálás. De nagyon gyorsan. Egyrészt kezelhető, másrészt utalhat súlyos betegségre is.
2010. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagy tej érzékeny? Nálam a tej okoz ilyen problémákat.
2010. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!