Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van erre gyógyszer? Megoldás...

Van erre gyógyszer? Megoldás a hormontabletta? Kihez forduljak? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Problémám az,h nagyon szőrös vagyok...nő vagyok,lassan 20 éves és fekete színű,erős szőrzettel vagyok megáldva...az arcom is szőrös...persze az nem olyan durva,hanem pihe szőr,de sötét és látszik a világos bőrömön,combom hátsó része nagyon szőrös,nemi szervem is nagyon szőrös+erős szőr,ha leborotválom ma holnap már szúr,fenekem és a karom is szőrös...szeretném ha nem lenne ez,van erre valami gyógyszer,ami változtatna ezen a dolgon?Nincs pénzem gyantázásra+drága kozmetikumokra...hormongyógyszer segít?Nem bírom tovább... :'(
2011. ápr. 5. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze! De komolyan.....elmész nőgyógyászhoz!!! közlöd, hogy fogamzásgátló tablettát szeretnél szedni és erősebben szőrösödsz és ő olyat ad. És az segíteni fog. A pénzzel kapcoslatban hát öö izé.....mivel fogamzásgátló ezért 3 havi adagja kb. 8-9 E körül van :S Esetleg kérhetsz Cipromixet, az is fogamzásgátló patis arcbőrre, szőrösödésre is adják ,és olcsóbb mint a többi tabi. én mondjuk még régebben szedtem. A fogamzásgátló tabi egyébként szerintem azért segíthet, mert a tabletta progeszteront és ösztrongént, ezt a két női nemi hormont tartalmazza. A szőrösödést a tesztoszeron nevő férfi hormon okozza. Ami ezek szerint benned több. A tabiban lévő hormonok lecsökkentik a tesztoszteron szintjét,, így a szőrösödés csökken vagy elmúlik nemtudom alkati kérdés. (egyébként a tesztoszteron felelős a szexuális étvágyért is, ezért csökken a libidó a fogamzásgátlót szedő nő körében). Na hát enynit így látatlanban, de elmész vele háziorvoshoz és az ő véleményét is kikérheted meg plussz még bőrgyógyászét!! én a helyedben mnidenképpen megtenném:). Egyébként bár nekem nincsenek ilyen panaszaim szerencsére, de ami rajtam van az is zavar és ahogyan néztem a végleges szőrtelenítés anynira nem drága, szerintem megéri rászánni, és nem hormonbeavatkozás a szervezetnek :) Dönts te!!
2011. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! =D

Megfogadom a tanácsokat! :D

2011. ápr. 5. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ennyire könnyen nem kell az elsőre hallgatni. Ez nem úgy megy, hogy "kérek tablettát, mert szőrös vagyok".

El kell menned endokrinológushoz, mert ennek is lehet több oka. Pl. alacsony pajzsmirigyműködés, PCO stb.

Majd ő megvizsgál, és annak megfelelően ad gyógyszert.

Nekem is hasonló gondom van, de nem fogamzásgátlót kaptam, sőt, kifejezetten nem akart azt adni sem az endokrinológus, sem a nőgyógyász.

2011. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Kár,h vannak ilyen betegségek,ha ezt betegségnek lehet nevezni.Sajnálom,h te is ilyen gondokkal küszködsz...már megoldódtak a problémáid?Remélem igen...várom a válaszod...

Bízom benne,h csak pozitív dolgokat hallok tőled. =D

2011. ápr. 8. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem elég összetett, nem csak a szőreimmel van gond. Most szedek egy gyógyszert, ettől határozottan jobb. Már nem szőrösödöm annyira:)

De ezt sem szedhetem a végtelenségig. Nemsoká abbahagyom, és meglátom, visszatérnek-e a gondok.

2011. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom. :/

Remélem meggyógyulsz!!! :D

2011. ápr. 9. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!