Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hölgyek, lányok, aki volt már...

Hölgyek, lányok, aki volt már egészségügyi méhkaparáson, küreten, az megosztaná velem a tapasztalatait légyszi?

Figyelt kérdés

Olvastam a kórház ahova tartozom beteg tájékoztatóján, hogy intravénás érzéstelenítésben fogják végezni, ez az altatást jelenti?


Akit szintén altattak, kapott katétert?


Annyi kérdésem lenne, nem tudom miket kérdezzek,hogy telt az a nap, fájt e előtte, utána, nem tudom, kérlek írjatok le mindent amit átéltetek, nagyon szépen köszönöm! Izgulok miatta nagyon.


Ja egyébként azért kell mennem, mert már 3 hónapja vérezgetek, néha erősen, néha gyengén, megvastagodott a méhnyálkahártyám, hormonprobléma, és még nem szültem.



2022. nov. 23. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Engem altattak, katétert nem kaptam.

Reggel bementem a kórházba, dél magasságában műtöttek (ez csak kb 10-15 perces kisműtét), kb. este 6 körül mehettem haza.


Előtte nem fájt, utána nagyon enyhe menstruációs görcseim voltak, és még kb. 1 hétig véreztem enyhén.


Műtét után 6 hétig tilos volt fürdeni, csak zuhanyozni lehetett, tilos volt a tampon és a házasélet is.

2022. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, nagyon köszönöm a válaszod!
2022. nov. 24. 08:23
 3/6 qborka ***** válasza:
Kedves kérdező! Te hogyan élted meg? Véreztél utána? Illetve milyen volt a rákövetkező menzesz?
2023. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as: altattak, nem kaptam katétert. Az altatás miatt nem éreztem ugye semmit, utána rövid ideig picit kába voltam. Nagyon picit görcsölt a hasam aznap, de kibírható volt. Utána 1 hétig véreztem, olyan közepesen. Viszont azóta is ugyanúgy vérzészavarom van, tehát magát ezt a problémát nem szüntette meg a küret, mondjuk mondta is az orvos, hogy nem fogja megoldani a problémát, ez csak arra kellett, hogy kizárhassuk, hogy nem e vagyok rákos, és hálistennek nem vagyok az 😊 Most endokrinológushoz járok, kaptam Norcolut gyógyszert a vérzészavaromra, meglátjuk mi lesz.
2023. febr. 21. 09:01
 5/6 qborka ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen. Akkor még nem aggódok,hogy az 5.napon még szvárog a vérem


A Norcolutot szedtem én is. Annyira segített csak,hogy éjszakánként nem kellett felkelnem átöltözni,de napközben még egész erős volt a vérzésem, illetve a csöpögős napok száma,amikor a mensi végén már elég volt kis szárnyas betét, nem csökkent.



Mielőbbi jobbulást kívánok.


A pásztor táska tea vagy kapszula szerintem egész jó vérzéscsillapító.

2023. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, neked is jobbulást kívánok!


Én most 2 hete iszom az Inofolic port, és február 21-én kezdtem el szedni a Norcolut gyógyszert, és azóta nem véreztem egyáltalán (lekopogom). Hónapok óta nem volt ilyen hosszú idő (2 hét) hogy ne véreztem volna. Remélem ez jót jelent :)

2023. febr. 25. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!