Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok magán dokihoz fordultam...

Sok magán dokihoz fordultam ezzel kapcsolatban de senki nem tudta rá a választ így tőletek kérnék (Tapasztalatot, segítséget?

Figyelt kérdés

13-14 éves koromban kezdődött a gyakori folyásom 15 éves koromban minden napossá vált.Nem igazán tudtam erről beszélni senkivel mai napig a magán és Tb dokik kivételével. Elsősorban Tiszta ápolt nő vagyok! Soha nem váltogattam a partnereim idáig még kettő volt az utóbbival azóta is együtt vagyok.

Már voltam vele nem egy dokinál nem tudnak rá magyarázatot adni ..Én ezt nem értem nem akarom felfogni hogy napi több tisztasági betétet el kell használnom és ez normális lenne?

20 éves vagyok elkeseredtem olvastam nagyon sokat utána de nem találok meg oldást. Nem büdös néha sárgás . Ne haragudjatok ha gusztustalan ... De nem tudok már hova fordulni csajok. Valaki járt így? vagy egy nagyon jó Doki? tanács?

Egyszer volt gombám 6 hónapja kezeltek után kezelést is kaptam de ez még a gomba előtt is meg volt és most is tart.. Nézettem cisztákat mindent de semmi eltérő nincs Előre is köszönöm.



#betegség #egészségügyi megoldások
2017. aug. 20. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem feltűnően büdös és színes, addig nincs baj. Vannak így páran, akiknek naponta van folyásuk (ha benézel Redditen a TwoXchromosomes csoportba szinte mindennaposak ezek a kérdések).

Kellemetlen ez, de normális. Valakinek kevés jön ritkán, másnak sok sűrűbben. Így vagy úgy, de azt jelenti, hogy működik az öntisztítás odabent.


Szedsz fogamzásgátlót? Ha a hormonháztartás nincs egyensúlyban, az okozhat ilyet. Vannak akik csak azért szednek fogamzásgátló szereket (orvos által felírva), hogy a menstruációjukat kordában tartsák, vagy hogy a folyást csökkentsék és egyéb dolgok miatt is.

2017. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyflóra visszaállító kúppal próbálkoztál? Nekem helyre hozta a régóta tartó folyásomat. De egyébként bármennyire kellemetlen is, hagyd el a tisztasági betétet, mert csak ront rajta. Ahol csak lehet legyél inkább bugyi nélkül, pl alvásnál mindenképp vagy ha otthon vagy és nincs dolgod. Meg a helyes táplálkozás is sokat segíthet rajta. Én úgy tudom, hogy a cickafark tea is segíthet sok női bajon.
2017. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális. A serdülőkor tipikus jele. Van olyan lány, akinél van, van akinél nincs. (Ezt mondhatták volna a dokik is neked. Ha kellemetlen próbálj meg naponta többször alulról mosakodni, vagy intim kendővel töröld magad.)
2017. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a cickafark teát inkább nem inni, hanem mosakodásra ajánlanám.
2017. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az is előfordulhat, hogy az eldobhatós dolgok - tamponok, betétetk, tisztaságik - okozzák. Vannak olyanok, akik igen érzékenyek a bennük lévő anyagokra amivel fehérítik, illatosítják... Én nemrég váltottam intimkehelyre, és mellé a biztonság kedvéért mosható tisztaságit használok. Van egy jó FB csoport ilyen témával, ott sok nő számolt be olyanról, hogy ilyen jellegű problémáik szépen megszűntek, mikor ezekre a termékekre váltottak. Ha nyitott vagy rá, próbáld ki, hátha te is tapasztalod a pozitív hatásokat, kezdetben akár csak a tisztaságit cserélheted.
2017. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen próbáltam már hüvely flóra visszaállítót Lactofeel hüvelygélt használtam nekem ne igazán vált be . Napi többször is mosakodok ahogy meg bírom oldani munkám mellett ez mellet intim mosakodót és törlőkendőt is használok . Viszont a teát mosakodni vagy inni ki próbálom hát ha valamit el érek vele . Fogamzás gátlót még ne használtam de épp napokban megyek dokihoz ki íratni tipp van-e melyik ami nem zavarja be úgy a hormont, vagy ez csak rémhír? Napokban megyek még hormon vizsgálatra is. Nagyon köszönöm a válaszokat

2017. aug. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!