Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szívja ki a vizeletem a...

Miért szívja ki a vizeletem a fekete bugyim színét ?

Figyelt kérdés
40 feletti nő vagyok..
2022. nov. 25. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
A kérdező határozottan vizeletről beszélt, csak tudja hogy van-e vizeletcsepegése.
2022. nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
40felett már bepisilnek a nők
2022. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%
Ezt kb. 30 éve kellene tapasztalnod, a hüvelyváladék megmarja a bugyit. Nem a vizelet a probléma.
2022. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Savas
2022. nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

"40felett már bepisilnek a nők"


Dehogy is, honnan gondolsz ekkora marhaságot? Anyám majdnem 60 éves, még sincs ilyen gondja...

2022. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

Ebben a kérdésben nekem valami nagyon nem kerek... A kérdező ezt úgy teszi fel, mintha teljesen természetes lenne, hogy vizelet kerül a bugyiba, és nem használ rá betétet.

Szerintem a valóság amúgy az lehet, hogy a kérdezőnek erős folyása van valamiért és annak a nyálkája látszik a fekete bugyin, mivel a folyás sűrű, a vizelet meg csak víz kb, azt ennyi idő alatt már zavarná is a kérdezőt, meg annyira nedves, hogy érezné amikor csepeg, és talált volna már rá ki megoldást.

Szóval a folyásra tisztasági betétet kell használni, a vizelet csepegésre meg szárnyas egészségügyit. És persze orvoshoz menni kivizsgálásra, bármelyik is legyen a probléma.

2022. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
23%

1-es vagyok először is köszönöm a lepontozást bárki is volt 😠

Másodszor nem is értem, hogy nem jutott eszembe a folyás 🤦🏻‍♀️ Nekem is van tizenéves korom óta teljesen egészséges, orvos által megvizsgálva csak alkatilag sok. De mondjuk erre is a tisztasági a megfejtés 😅

2022. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!