Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruáció műtét után?

Erős menstruáció műtét után?

Figyelt kérdés
1 hónapja volt conisatio műtétem, meg is jött utána nem sokkal 2 nap késéssel. Olyan erős a 3. Napon a mensi, hogy oránként kell cserélnem. Illetve a wc pappíron is lászik, hogy kicsit nyálkás.

2022. nov. 26. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A conisatiotól függetlenül nem lehetett ez egy nagyon korai vetélés? Nálam az működött hasonlóan (conisatiom is volt). Szintén csak pár nap késés volt, és ömlött belőlem a vér, ugyanígy óránként kellett cserélnem.
2022. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vetélésre nem gondolnék. Volt uh műtét előtt pár nappal ( azóta nem voltam együtt a férjemmel) nem volt terhesség, és terhességre utaló jel sem . Műtét után 6 hétig nem is lehet. :(
2022. nov. 26. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Az óránkénti csere az nem erős. Persze kérdés, hogy ilyenkor teljesen meg van telve? Mit használsz és mekkorát egyébként? Azért csak, mert az éjszakai méretű tampont/betétet nem kell csak ritkábban cserélni. Szerintem nincs semmi probléma.
2022. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!