Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja szeretkeztem a páromma...

2 napja szeretkeztem a párommal, mitől lehet ez azóta?

Figyelt kérdés
Azóta viszket odalent, már fáj is, tegnap mondtam neki, és megmutatta hogy apró piros pöttyös a pénisze. Én nem voltam rajta kívül mással. Viszont ebben a hónapban ez már nála másodjára fordul elő. 2 év alatt soha. Most arra fogja hogy megvagyunk fázva.. Bejelentkezek nőgyógyászhoz ma, de kb 2 hét múlva lesz időpontom, addig kikurálom valószínűleg. Hogy tudnám kideríteni hogy milyen fertőzés? Szerintetek megcsalt, és ő hozta haza?
2010. szept. 30. 12:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van

1. megcsalt, és összeszedte valahol

2. Meg vagytok / voltatok fázva és ha a torkotok is fájt (és ha volt orális is, vagy ujjazás - pl tüsszögés a kézbe és ott megtapadtak a bacik ) akkor nagy valószínűséggel torokgyulladást kaptál azon a helyen... én a helyedben vagy leküldeném urulogushoz, vagy magammal berángatnám a nőgyógyhoz, mivel mint2nek kell kezelést kapni ilyen esetben...

2010. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hú basszus, lehet hogy valóban megcsalt, ha két év óta nem volt ilyen eset, akkor nagy a kérdőjel. Majd visszaírok hamarosan.
2010. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Privát doki tud fogadni azonnal.Nem egy eget verő összeg, és ebben a helyzetben amúgy sem érdekelne a pénz.Irány a doki, ne várj 2 hetet.

Amúgy valami nemi úton történő fertőzés!

2010. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Na visszaírtam, utánnanéztem. Írtad megfázásos időszakban vagytok. A párodnál lehet valami húgyúti fertőzés, ami nála a makkon jelentkező piros pöttyök jelzik ezt a problémát. Tehát jó lenne ha elmenne urológushoz. A másik viszont, az ő problémája okoz nállad egy viszketéses és fájdalmas jelenséget, tehát elkaptad tőle. Mostmár oda-vissza fertőzitek egymást. Ne essél neki, inkább higgadtan beszéljétek meg, hogy valóban szakorvosra, azaz urológusra van szüksége.
2010. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben engem sem érdekelne a pénz, ha ki tudnám szorítani. De jelenleg nem tudom megtenni. Írtam hogy ebben a hónapban másodjára van neki ilyen. Akkor nem voltunk megfázva. Akkor azt mondta hogy a pisi marta ki neki. Nem értem. Urogint fogok rá szedni, az fertőtlenítő hatású, és el is múlik tőle, meddig marad a szervezetben tünet nélkül ez a baktérium?
2010. szept. 30. 12:35
 6/22 anonim ***** válasza:

"Akkor azt mondta hogy a pisi marta ki neki."


Ne haragudj, de szerintem ez nonszensz... ilyen nincs, ha meg van is akkor maximum horzsolás típusú sebeknek kellene lennie (amúgy meg miért nem törli meg papírral, ha ilyen gondjai vannak, kérdezted már?)


Meg onnan is bűzlik a dolog, hogy ha a párodnak eddig még nem volt ilyen pisilős problémája, akkor az is biztos hogy összeszedte...


Nem akarlak ellene uszítani, de jobb lenne ORVOSNAK megmutatni, és szakítani pénzt rá, mert ha nem teszitek akkor ide oda fogjátok passzolgatni és MÉG AZ IS MEGESHET, HOGY MEDDŐ LESZEL! Ki a franc tudja hogy mi az? De az is biztos hogy nem a pisitől lesz olyan!


(gondolkozz egy kicsit... :)...nézd meg a kisgyerekek popsiját akik pisiben, székletben ülnek jó pár óráig! Ott sem fehér pöttyök lesznek rajtuk, hanem felmaródások, az meg teljesen máshogy néz ki... szerintem azt akarja, hogy azért ne menj el nődokihoz, hogy még véletlen se tudd meg, hogy volt mással is)

2010. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Amúgy megsúgom, hogy nődokihoz előbb is el lehet menni, csak azt kell mondani a telefonban hogy elég sürgős problémád van. Ha csak egy kórház van a városotokban, kérdezz rá egy másikban is ami hozzátok közel esik...


Vagy ha reggel nyitás előtt bemész és a pulthoz mész -ahol kell időpontot kérni - és azt is hozzáteszed hogy iszonyat sürgős, és hogy nagyon szépen kéred- tuti nem fogják azt mondani, hogy majd csak 2 hét múlva gyere vissza....

2010. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Igen, ez nekem is érdekes volt, nekem se marja ki a pisi, mert hiába törlöd ki magad, attól meg az valamennyire ott marad... Meg több mint két éve vagyunk együtt és hirtelen most kezdte el neki marni. Ugyan már. Azért nem vagyok ennyire naív.. Hiába gondolja azt. Mondtam neki hogy törölje meg magát pisilés után, vagy mossa meg egyből, de csak nézett rám bután.


Meg akárhányszor kijön mindig mást mondd rá.. na ne már.


Köszi az ötletet, megpróbálom azt hogy sürgős lenne, hátha számít.


Édesanyám azt mondta, hogy egyszer fateromnak is volt ilyen, megsajnálta és elvitte dokihoz. Kiderült hogy ezt nemi úton szedte össze... Ezért aggaszt a dolog.

De nem bánom, ha mégis az derül ki, legalább megtudom, és nem fog hülyének nézni.

2010. szept. 30. 13:44
 9/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, hány éves vagy, de nagyon naív, ha ezt beveszed. Sem pisitől (beledugja a f*rkát a wc-be? vagy mitől lesz pisis?), sem megfázástól nem lehet nemi betegséget kapni. A húgyúti fertőzés nem ilyen. Mondd meg a nőgyógyászaton, hogy nagyon sürgős fertőzésed van, nem hagyd lerázni magad, mert 2 hét alatt meg fogsz őrülni, úgy fog viszketni és fájni, ráadásul ha a gyulladás ráterjed a petefészkedre és méhedre, az okozhat meddőséget, de mindenképpen veszélyes és nehéz kikezelni.

Abból, hogy viszket is és fáj is, meg a partnerednek is van tünete, úgy tünik, ez valami baktérium. (Ha gomba lenne, nem fájna, és a pasin nem látszódna semmi, náluk nincs tünet, de fertőznek.)

A drága azért próbál kamuzni, mert nem akar elmenni dokihoz. A megfázás meg a pisi meg elmúlik magától - szerinte. Márpedig ha nem kezelik őt is, téged hiába kezelnek ki ötvenszer, ötvenegyedszer is visszafertőz.

Tudod, a szeretet jele az, hogy vigyázol a másikra. Nem betegíted meg. Ha problémád van, minimum óvszert használsz, de leginkább nem csinálod, nehogy elkapja. Ő meg sunnyog és megfertőz. Ha első alkalommal kezelték volna, most valószínűleg nem szívnál.

Azt nem tudom, megcsalt-e, meg kell kérdezni a dokit, pontosan mi ez és hogy lehet elkapni. Lehet, hogy elkaphatta wc-n, uszodában, nem tudom, a pasiknál ez hogy megy. A doki tudni fogja.

2010. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Igen, ez nekem is érdekes volt, nekem se marja ki a pisi, mert hiába törlöd ki magad, attól meg az valamennyire ott marad... "


Ezt én is szerettem volna írni, de féltem hogy lehurrognak... :)))) azért örülök, hogy nem vagy ennyire naiv...


De adj neki még egy esélyt! Mondd azt neki, hogy pl.:holnap / vagy holnaputánra kaptál időpontot. Ő holnap reggeli 8-ig kap időt, hogy elmondja a teljes(!) igazságot neked, mert ha kiderül a nődokinál, hogy ez mégiscsak szexuálisan terjedő betegség, akkor utána már nem lesz lehetősége a "szépítésre" és gondolkodás nélkül kirakod mint macskát c@rni... ha azonban bevallja - és te is szereted még - akkor megbeszélhetitek a dolgot... Szerintem így lenne fair...


Amúgy tényleg, gondolkoztál már azon, hogy mi lesz ha kiderül, hogy ez mégiscsak nemi úton terjedő betegség?


(amúgy bőr és nemi gondozó is van, lehet hogy inkább oda kellene mennie, mintsem urológushoz... passz...)

2010. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!