Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mitol van? Tegnap...

Ez most mitol van? Tegnap szeretkeztem a parommal, es olyan furcsan ereztem ott lenn. Minta felfazas lenne. Olyan erzekeny. Vagy nem is tudom.

Figyelt kérdés

azota is erzem kicsit..es nemreg mult el a menstruaciom..massal si volt igy?hogy olyan furcsan erezte?a gombanak ez a tunetei?vagy gyulladas lenne?mi a kulonbsega ketto kozott?lehet buta kerdes..de meg eddig egyikse volt nekem es nem tudom..

koszi elore a valaszokat,ja es a bunko valaszokkal mellozenek legyszi :)


2009. aug. 26. 18:23
 1/7 A kérdező kommentje:

vagy kidorzsolodott?de mar akkor ereztem kicsit mikor izgatott a parom..

tanacstalan vagyok :(

2009. aug. 26. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Holnap menj el a nőgyógyászodhoz. Mond el neki mi van. Lehet, hogy csak felfáztál, de lehet más is. Ezt így itt nem lehet megállapítani.
2009. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A gomba ég, viszket az egézs szeméremajki területnél és fehér folyással jár, a felfázás nem viszket, helyette alhasi fálydalom van medence környékén és vesénél, ill. pisilésnél csípő érzés támad a húgycsőnél.

De azért menj el nőgyógyászhoz.

2009. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gomba nem mindig jár folyással. lehet szeméremtest gyulladás is menj el orvoshoz mindenképp.

Nem fály hanem FÁJ, még alá is húzza rendszer pedig :D

2009. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvastam több helyen is, hogy szexuális együttlét után előfordulhatnak felfázás jellegű fertőzések. Ha gyakori a vizeletürítés, esetleg fáj is utána, akkor menj el dokihoz. Egyébként ajánlom, hogy ha nem gumival védekeztek, akkor együttlét után jól pisild ki magad, és tisztálkodj meg, valamint kipróbálhatod a gyógyszertárakban kapható hüvelyzuhanyt is.
2009. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van egyből orvos, lehet akár petefészek vagy egyéb olyan gyulladás is ami később meddőséghez vezethet, nem játék.
2009. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

gumival vedekezunk,mindig:)

amugy koszi szepen a valaszokat:)

2009. aug. 28. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!