Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 hete kb olyan érzést érzek a hasam aljában sokszor, mint amikor rebeg a szemhéjunk, csak ezt a hasam aljában a petefészkemnél és sokkal erősebb rebegéssel .. mikor először éreztem az múlthét pénteken volt, másnap megjött a menzeszem 2 nappal korábban (de ez nem baj máskor is 1-2 nappal hamarabb jön meg) na de szombaton ugye beteg lettem, késő délután másnap még beteg voltam, azaz vasárnap aztán hétfőn egy nap szünet…semmi sem volt, tegnap pedig (kedden) volt egy nagyon pici vérzés, aztán meg nagyon kevés halvány rózsaszín vagy nem is tudom milyen.. volt már, hogy 3 napig tartott a mensim, de ez még 2 nap sem volt volt már valaki hasonló helyzetben?

24L



2022. nov. 30. 18:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát még nem jött meg 1 nap van hátra de csak néha érzek kis görcsöt a hasamba de már nem tudom, hogy csak beképzelem.. általában 2-3 nappal hamarabb megjön. Holnap kellene.. kicsit màr kezdek aggódni😅
2022. dec. 22. 15:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ez egyre izgibb! Kíváncsi vagyok!
2022. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát már én is.. tesztet most nem tudok venni mert falun lakom, de ma vesz az egyik barátnőm ha nem jön meg
2022. dec. 23. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!