Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezd hatni a fogamzásgát...

Mikor kezd hatni a fogamzásgátló a menstruációra?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem el először amikor megjött a menstruációm. Akkor ez már fog hatni (pl rövidebb lesz) vagy most ugyanannyi napig fog tartani mint az eddigi és a következőre fog hatni?
2022. dec. 1. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Akár 2-3 hét múlva ismét megjöhet.
2022. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Mit ertesz ezalatt? Nekem semmit nem valtozott a menstruaciom, bar csak 2 evig szedtem a gyogyszert, gondolom ha tovabb szedtem volna, lett volna valami, passz.

De pont olyan erossegu volt, mint regen, illetve minden pont ugyanannyira fajt, mint regen.

2022. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jangee-t írt fel az orvos, azt mondta rövidebbek lesznek vagy alig fogok vérezni. Ezért kérdeztem.
2022. dec. 1. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Igen, de idő míg beállítja. Jó esetben ez hamar megtörténik.
2022. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha alapból nincs erős vérzésed, nem biztos, hogy látványosan csökkenti/rövidíti.

Nekem elég erős volt és rövidült is, meg kb. negyede az eredeti mennyiségnek. Ez rögtön az első alkalomtól így volt. Az eredeti 3-4 nap erős, összesen 7 nap. A mostani 1 nap erős (vagy akár csak közepesnek mondanám) és 5 napig tart összesen.

2022. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ja, de ha most kezdted el pár nap szedés után még biztos nem hat rá. Ha így értetted.
2022. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a bőrre hogy hat?
2022. dec. 1. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Abban nem látok változást
2022. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!