Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon bő folyás 10.napon...

Nagyon bő folyás 10.napon ovuláció előjele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szokott középidőben több folyásom lenni, de ez nagyon sok volt szinte megijedtem a mosdóban. Már a fehérneműn éreztem, hogy kissé vizes lett úgy átázott. Majd mikor leültem és elengedtem magam (ha nem akarsz ilyenről olvasni, vagy érzékeny vagy rá, ne olvass tovább) de konkrétan nagyon hosszú csíkban kijött belőlem egy enyhén barnás tojásfehérje -szerű folyás. Erősen nyúlós.

Én meg elég parázós típus vagyok és egyből attól ijedek meg, ha valami fura van, hogy netán terhes vagyok-e. Pedig használunk mindig óvszert párommal, sose volt baj vele, de mégis megijedek. Ugye ez peteérést szokott jelezni? Most vagyok a 10 napon.



2022. dec. 1. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Akár, de a hüvelyváladék bármikor normális, ha nem fura színű, büdös, vagy viszket. Terhességet meg semmikor nem jelez, azt az elmaradó menstruáció jelentené!

Ha mindig védekeztek, nem szakad el az óvszer (szétcsattan, nem kell keresni a lyukat) felesleges a saját életedet megnehezíteni parázással.

2022. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!(:
2022. dec. 2. 09:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy én felértékeltem a válaszod, nem tudom kinek miétt nem tetszett.
2022. dec. 2. 18:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy miért lett lepontozva az első válaszoló? Érdekelne. Mert nem én voltam.
2022. dec. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!