Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 8-10 db-os kiszerelésű...

A 8-10 db-os kiszerelésű betéteknek mi értelme van, ha lehet venni 20-as, 40-es csomagokat is?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem trollkérdés, tényleg kíváncsi vagyok.


Tehát vannak ugye a sima "kocka" csomagú betétek amikben 7,8,10 db van és vannak ugye a "téglatest" csomagú betétek azokban 14,16,20 db van ezek a duopackok. (Van ahol lehet kapni 40-es quattropackot is.)


Na de a kérdés, hogy - tekintettel arra, hogy ezt hónapról hónapra folyamatosan venni kell - ki az aki csak olyan kis csomagot vesz? Előbb-utóbb úgyis elhasználja az ember. Nem egyszerűbb meg ésszerűbb megvenni a duopackot már csak azért is mert pár Ft-tal olcsóbb darabja?

Mi szól ezek mellett a kis 8-10 db-os csomagok mellett?


Tamponból ugyanez, ott is van 12, 32, 64 db-os is... Milyen esetek vannak amikor csak keveset veszünk egyszerre, és nem vesszük meg a 64 db-osat?


Komolyan érdekel, köszi a tippeket!



2022. dec. 2. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Kissebb helyet foglal egy ridikülben.
2022. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

1) Hosszútáv lehet, hogy kicsit olcsóbb, de hirtelen nem feltétlen tud kifizetni annyit, hogy a nagyobb kiszerelést megvegye.


2) Nem tudja, vagy nem akarja a hónapokra elég betétet elrakni. Egyszerűbb egy bajságra elég betét, az jól van kis helyen.


3) Kipróbál újakat, ahhoz meg elég egy csomag.


4) Gyorsan kell, otthon elfogyott, és azt veszi, ami van. Akkor is, ha a megszokottból nincs. Valamit kell beraknia.

2022. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

En mindig a legkisebb csomagot veszem betetbol. Azert, mert kicsi a tarolasi lehetosegem a furdoszobaban, ez fer el kenyelmesen a szekrenyben :D

Ennyi az oka.

Tarolhatnam mashol is, persze, de itt esik kezre. Nem esik nehezemre havonta megvenni, a sporolas ebben az esetben meg nem izgat, hala a jo egnek nem vag foldhoz egy csomag betet ara.

2022. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Én nagy kiszereléssel szoktam előre betárazni mindig. De újat pl mindig kis csomaggal próbáltam ki hátha nem válik be 😅
2022. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én például kehely mellett párhavonta egyszer ha használok eldobható betétet vagy tampont, ha éppen úgy jön ki. Így a kis csomag is magyon sokáig elég, felesleges nagyobb kiszerelés. A kehely előtt túlnyomórészt betétet használtam, de a tamponnal akkor is így voltam. Ráadásul ha vettem is tampont, az biztos, hogy amikor kellett volna, akkor nem volt ott, így egy új csomagot kellett vennem. Emiatt pedig elég hamar leszoktam a nagy csomagról, amikor tudtam, hogy otthon egyébként van valahol, nem akartam egy újabb nagy csomagot venni.

(Akkor még egyébként betétből én is mindig a 40 darabosat vettem)

2022. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%

Amugy a valaszokat miert kellett lepontozni? A lepontozok magyarazzak mar meg, hogy pl mi nem tetszik a 4-es vagy 3-as valaszban?

Ez szerintem tipik az a kerdes, ahol egyszeruen nincs rossz valasz. Vagy az lenne a helyes; ha mindenki egyszerre 600 db betetet venne? :DDD

Nem ertem.

2022. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!