Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tisztasági betétnek mi...

A tisztasági betétnek mi értelme van? Mi történne, ha nem használnánk?

Figyelt kérdés
Az egészségügyi az nem kérdés, az szükséges dolog a vérzés miatt. Viszont a tisztasági elgondolkodtató, hogy biztosan szükségtermék és nem inkább csak kényelmi dolog? Vajon meg lehetne lenni nélküle is - tekintve, hogy a folyást ki lehet mosni simán? Vagy mi történne, ha nem lehetne tisztaságit kapni csak valóban szükséges eü.-t?

2022. máj. 21. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok folyamatosan, fel sem merült bennem soha, hogy kötelező lenne.
2022. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

"A tisztasági betétnek mi értelme van?"

A legtöbb esetben semmi, csak most "divat", amennyiben nem erös folyása van valakinek, teljesen fölösleges.


"Mi történne, ha nem használnánk?"

A legtöbb esetben semmi, illetve csökkenhet a gombás fertözések száma, mert a betéttöl nem tud szellözni az a terület, ezért kifejezetten ekdvezö lesz a gombák számára.

2022. máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Semmi. Én se nagyon használok, kevés folyásom van, ha esetleg több, teszek be. A bugyit simán kimosom. Egyébként is jobban szeretem, ha "szellőzik". Állandóan biztos nem használnám, minek?
2022. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kell mert nagyon izzadok odalenn és ha nem használnám akkor naponta 3-szor kellene fehérneműt cserélnem és nem 1-szer:D

Meg nekem mindig van egy kis folyásom,persze nem fertőzés miatt hanem mindig is volt kicsi és engem zavar viszont a tisztasági felszívja.

2022. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használom. Teljesen egyéni döntés, opcionális, ha te nem látod értelmét, ne használd.
2022. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
nekem kényelmetlen lenne nélküle pl.
2022. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivel mi történne nem tudom. Én nem használok most sem, nincs rá szükség. Esetemben nem törtétnt semmi, a tisztaságibetét nem használata miatt.
2022. máj. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem használtam, fogalmam sincs, mi történne, ha használnám. ;)
2022. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
egyénfüggő. én ki nem állhatom ha nincs. utálom azt a nedves érzést eluralkodna napközben lenn. így akkor naponta akkor cserélek amikor kényelmes, és felfogja rendesen. én mindig használok
2022. máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor használok amikor lassan megjön a menzeszem, mert ért már kellemetlen meglepetés.
2022. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!