Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat együttlét során?

Mitől fájhat együttlét során?

Figyelt kérdés
Az élettársammal egy éve volt magyjából az első alkalom. A legelsőnél fajt, mint minden normális esetben. Aztán elmúlt, és élveztem az együttléteket, azonban egy ideje visszatért az, hogy a hüvelynyílásomnál, közvetlemül a nyílás alatt (illetve inkább a bement aljánál), csíp és ég. És ez minden szex után egy-két napig akkor is jelentkezik, ha megnyomom azt a területet. Mitől lehet? Kezelésre ötletek?

2022. dec. 3. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Nincs gombás fertőzésed/étek? Én is így voltam vele, aztán kijött pár hétre durván a gombás fertőzés, nyilvános wc után :(
2022. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lenne, de bármi lehet. Neked mi segített?
2022. dec. 4. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász, ő ad kúpot, kenőcsöt, akármit, o meg tudja állapítani mi a baj. Talán herpesz vagy seb is van ott, amit kidörzsöl. Nézesd meg.
2022. dec. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nőgyógyász, de vszeg nem vagy elég síkos, ezért kidörzsöl. Felületi sérülés, ám újra meg újra kiújul.
2022. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!