Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hasam es a...

Mitől fájhat a hasam es a derekam, a derekam annyira nem de a hasam kicsivel jobban fáj, március 29.en volt itt a barátom es hat ciki ezt leírni, de nem volt semmi olyan, csak megujjazott de nem "tette" be nekem.?

Figyelt kérdés
(Folytatom) - nekem azota megjott a menstruációm időben, 6-7 napra ahogy szokott de tegnap és ma ugye kicsit faj a derekam es a hasam... Kerlek nyugtassatok meg, tudom hülyeség volt es hiba csak le szeretnék nyugodni egy kicsit (kérem a hülye válaszokkal hagyjatok)

2021. ápr. 19. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Mi a kérdés? :D
2021. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagy, ahhoz be is kellene tenni, az ujjából nem jön ondó; nem beszélve arról, hogy menstruáltál is. A has és derékfájás eleve nem terhes tünet..
2021. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!