Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alapozó lenyelése okozhat...

Alapozó lenyelése okozhat problémát?

Figyelt kérdés

Randizni (mozizni) voltunk a pasimmal és a szám körbe is ki volt alapozva. Felmentem hozzá, szex lett belőle és ugye csókolgatás közben ott a szám körül benyalta. Most mondta, hogy biztos sok volt a nachos mert hányingere van.

Lehet az alapozóm miatt? :(

Vagy az nem okozhat gondot?



2022. dec. 4. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Egészségre káros anyaggal nem lehet alapozni.
2022. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Mert a puncid aztan egy steril kornyezet, aztan azt is kinyalta gondolom...es forditva, te is bevetted a szadba meg magadba engedted a farkat...

🤣🤣🤣

Tul fogja elni.

2022. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
XD
2022. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

1-es de igenis van benne káros anyag Talc stb ami csak úgy megsúgom rákkeltő.

Vannak mentesek, amugy én amikor alapozok és olyan lesz a szám pl akkor popsi törlővel le törlöm :) de amugy szerintem igen nagy adagban kell mondjuk egy pumpányi, de persze mivel nem fogyasztásra alkalmasehet egy kis rosszul léttel megúszta vagy valami más baja van. Máskor figyelj jobban r*bi :P

2022. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyan minimális mennyiségtől elképzelhetetlennek tartom, hogy legyen baja. :) Szerintem ahhoz kéne minimum egy, de inkább több pumpányi is belőle.
2022. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!