Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, vagy valami nem jó...

Normális, vagy valami nem jó a nemi szervemmel?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy bármilyen bugyit veszek fel, nem ott van benne az a kis zseb, vagy minek nevezzem... ahol a nemi szervem van. Mármint most ez egy elég részletes és bizarr leírás lesz... de ha hüvelyi folyásom van, akkor nem ott, a "zseb" résznél lesz olyan a bugyim, hanem előrébb, ahol már egy rétegű. Mintha túl elől lenne a hüvelyem. Másnak is ilyen?
2022. dec. 5. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Nincs rossz helyen semmid, ez kb azt jelzi, hogy valószínűleg nem lapos a sejhajod, és a bugyit nagyobb részt az a feled tölti ki... :) Normális.
2022. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2%

Elképzelhető, hogy a medencédet nem jól tartod?

[link]

2022. dec. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na, erre hogy nem gondoltam... valóban nem nevezném laposnak. 😄
2022. dec. 5. 14:10
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

Tisztasági betétet tegyél be, és akkor abba megy a folyás, nem a bugyiba.


Egyébként a kétrétegű anyag sincs minden bugyiban, van amelyikben meg teljesen le van varrva, nem zsebes.

2022. dec. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%
Küldj egy képet,és megmondjuk, hogy valami nem jó -e!?😛😛😉🤔👍
2022. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van, amelyikben nem zsebes, csak az elhelyezkedése ugyanaz általában.
2022. dec. 5. 14:37
 7/15 anonim ***** válasza:
2%

Van, akinek eleve előre vezeti a hüvelye a váladékokat ez nem baj. Én is ilyen vagyok, nem kicsi a hátsóm,mensi alatt a betétet is előre kell tennem, mint inkább hátra, hogy ne ázzak át.


Tisztasági betét nem játszik, nagyon büdös tud lenni, főleg nyáron, és nem akarok feleslegesen szemetelni se, ha elfér a pamuton is ami szellőzik. Műszálas fehérneműim nincsenek mindennapi használatra amúgy sem.

2022. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
7-es, és a kérdező, de ha az egyrétegű anyagra megy a folyás, nem ázik át úgy a bugyitok, hogy a nadrágotok is olyan legyen? Arról nem is beszélve h nem érzitek h nedves és kellemetlen?
2022. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%
De igen, érződik... főleg amikor peteérés van, és eleve minden nedvesebb odalent. :(
2022. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én olyankor használok tisztasági betétet, de nem minden esetben sok a folyásom.

Mensinél viszont én inkább hátrafelé szoktam átázni. Úgyhogy kénytelen vagyok az éjszakai betétet használni erősebb vérzésnél.

2022. dec. 5. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!