Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség? Valakinek tapasztala...

Segítség? Valakinek tapasztalat? Az én nemi szervemmel van a baj? Candibene Teva vagy Canesten combi? Vélemény?

Figyelt kérdés

Üdv!

Már régóta küszködök egy problémával. De nem szeretnék nőgyógyászhoz menni,mert nagyon sok félét hallottam róla... Rossz gyógyszereket ír fel (AMIK NEM IS KELLENEK,VAGY VALAKI ALLERGIÁS RÁ) És hogy annyira szívtelenül dolgoznak...Szóval csak negatívum! Mindenki panaszkodik rá! Ezért erről ne beszéljetek még ha tudom is hogy ez lenne a leghelyesebb út!


Szóval a problémám az hogy régebben elkezdett viszketni a gátam környékén és mára már sebes és ha picit megvakarom akkor vérzik! Nem tudom,hogy most az én nemi szervemmel van-e a baj vagy csak azért viszket mert nő vissza a szőr vagy mert próbál begyógyulni a seb?:/

Sűrűn szoktam fürödni és naponta 2-3x megmosom. Hintőporozni is szoktam attól enyhül a viszketés.


Valakinek valami tapasztalat?

És hallottam arról a Candibene Teváról,ami jóval olcsóbb mint a Cenesten combi Valaki használt már olyat? Vélemény?

Mert ha jó akkor ma vennék egy hüvelykrémet és egy hüvelytablettát. És írnátok egy picit a használatáról is? Létszi írjatok és ne viccelődjetek hanem komolyan!

16/L



2013. nov. 2. 09:51
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
58%
Szerintem mutasd meg Édesanyádnak, vagy legalább beszélj neki róla, ő tudni fogja, hogy mit kell csinálnod! Ezért vannak az Édesanyák, ők mindig tudják, hogy mit kell tenni.
2013. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom már gondoltam rá csak kicsit félek hogy mit fog gondolni,bár tudom hogy nem kéne,mert elég jó viszonyban vagyunk és mindent megért velem kapcsolatba :/ De azért még is. De majd megmutatom neki. Köszi a választ,de még várok több választ is.
2013. nov. 2. 10:05
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, ez durva lesz, de aki hülye, az szenvedjen.


Hülyeségre, öngyógyításra és önmagadban való kártételhez ne kérj itt tőlünk segítséget!

Fogalmam sincs, miért hiszed azt, hogy az orvos egyenesen az ördög fia. Azt meg pláne nem értem, hogy ha már így rettegsz attól, hogy az ORVOS rossz gyógyszert ír fel, akkor miért gondolod, hogy az itt mindenféle kivizsgálás nélkül ajánlott gyógyszerekre nem leszel allergiás?!


De amilyen hülyének és felelőtlennek tűnsz, képes lennél a hüvelytablettát is lenyelni.


Bocs, de a hozzád hasonlók a női nem szégyenei.

Gondolom sminkeled magad, de annyi igényesség nincs benned, hogy ha bajod van, elmenj egy nőgyógyászhoz.

Fogászhoz sem jársz, remélem. Mert róluk is sok rémtörténet kering.

2013. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló elég durván fogalmazott, de végül is igaza van, hogy orvoshoz kéne menned, mert biztosat csak ő tud mondani!
2013. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Semmibaj nem haragszom meg ha te nem tudod megérteni amit írtam, választ kértem és nem okoskodást.:)

Nem tudom hogy te most nő vagy-e mert ha igen akkor te sem mennél el ide ahova én sem szeretnék,ha tudnád miket csináltak itt a lányokkal,nőkkel.

Ha meg férfi akkor pláne.:) De okoskodni azt tudsz azt már látom.

Nem félek a gyógyszerektől csak így akartam átadni hogy itt milyen orvosok vannak. És képzeld tudom hogy a hüvelytabletta hova való kösz ;D

Nem vagyok szégyen..csak nekem fontos a saját testem... Ha elmegyek egy nőgyógyászhoz nem bunkó stílust,hanem kedvességet várok el. És nem félvárról vesznek hanem tényleg törődnek velem és tényleg érdeklik a problémáim. És nem rossz meg mindenféle gyógyszert írnak fel,hanem azt ami tényleg nekem való. És ilyen k*cs*g emberekhez nem akarok elmenni...

Nyilván te tudod hogy én hogy élek:) Ítélkezni is tudsz..de ha már ennyire érdekel szoktam fogorvoshoz járni és nem fáj:) Szépek a fogaim. NA kösz a semmit.

2013. nov. 2. 10:21
 6/22 A kérdező kommentje:
# 3/5 Tudom,de tényleg itt annyira durvák hogy nem sokan járnak sőőőt szinte mindenki inkább kerüli inkább másik városba megy el.:/
2013. nov. 2. 10:23
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Voltál már valaha nőgyógyásznál?

Szeretnéd, ha ez az ismeretlen fajtájú fertőzés nem terjedne át mondjuk a méhedre és a petefészkeidre? Szeretnél majd valaha gyereket?

Ha igen, akkor orvos.

Az általad sorolt gyógyszerek nem csodaszerek, nem gyógyítanak mindent.

Ha meg nálatok olyan horrorisztikus a nőgyógyász, akkor anyád úgyis elvinne máshová.

Szóval csak az akaratodon múlik...

Nem a kifogásokat kéne keresni, hanem a megoldásokat.

Mellesleg meg tudom, hogy még gyerek vagy, de tanuld meg, hogy nem szabad mindent elhinni, amit hallasz.

2013. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
A 10:16-os vagyok. Annyit hozzátennék még az előző válaszoló által leírtakhoz, hogy nem szabad egy rossz tapasztalat alapján általánosítani.
2013. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Ne törődj az ilyen idiótákkal, ezek lógnak itt állandóan és adják a "szuper" tanácsaikat. MENJ ORVOSHOZ , ez a tanácsuk.

Nem tudom minek irogatják, hiszen mindenki megy akinek van rá lehetősége, vagy szükségesnek itéli, de ez aza oldal nyilván nem erről az autómata üzenet lekéréséről szól, hanem tapasztalatok begyüjtésétől, hogy akinek volt hasonló, az mit tett, mit tanácsol stb...


Ezeknek a válaszolóknak nagy része persze férfi, akinek nincs tapasztalata, csak a kiváncsiság ami a női oldalra tereli őket, meg sem érthetik a szégyenérzést a nőgyógyásznál, vagy a menstruációs fájdalmakat, stb...

de osztják a "jobbnál jobb" tanácsokat persze. És ráadásul elég durván is egyik, másik.


Ja és persze mindent elkövetnek azért hogy a velük egyet nem értők válaszait kimoderálják!


Próbálj túllépni rajtuk és ne törődj velük!

2013. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%

Ha orvoshoz mész, akkor keress első alkalommal egy női orvost, mert azért elviselhetőbb vele megbeszélned a problémáidat és persze a meztelenkedés is könnyebb.

Esetleg tini nőgyógyászatra menj ott feltehetőleg női doki lesz.

2013. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!