Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudom meg hogy milyen...

Hogyan tudom meg hogy milyen magasan helyezkedik el a méhszájam?

Figyelt kérdés
Intimkelyhet szeretnék venni, és ez is egy szempont a választáshoz.

2022. dec. 7. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én ha rendesen felnyúlok, ujjal el szoktam érni a méhnyakam, legalább egy kicsit akkor is, mikor fel van húzódva. Ha te nem éred el, akkor gondolom neked magasabban helyezkedik el. Nem használtam még amúgy kelyhet, nem tudom, mennyire pontosan kéri meghatározni.
2022. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
dugj fel egy valamit, húzz egy uborkára óvszert dugd fel ameddig megy és jelöld be az uborkát és mérd le
2022. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem több,mint 10 centire van!Hagyd,hogy a párod betolja teljes hosszában a péniszét!Ha legbellulre spricceli a spermat,biztos a siker a terhessegre!
2022. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Ne dugj be tárgyakat, ezzel nem tudod lemérni. A hüvely nagyon rugalmas, különösen szexuális izgalom hatására. Egy átlag pénisz 15 centi, viszont egy 5 centi hosszú kehely már hosszúnak számít, és sok nőnek kényelmetlen. Ha ez számítana, a nők nagy része csak mikropéniszes férfiakkal tudna szexelni.


A legjobb, ha lefekszel kényelmes helyzetben, és egy ujjaddal megpróbálod kitapogatni. Egy keményebb, ruganyosabb részt kell érezned, ami más, mint a hüvely fala. Van, akinek egy-két ujjperc csak a hüvely bejáratától, de van, aki el sem éri. Ha sikerült megtapintanod, ezt a távolságot vedd alapul.


Az is jó megoldás lehet, ha elsőre veszel egy olcsóbb kelyhet, és kipróbálod pár napig. Érezni fogod, hogyha valami nem stimmel (túl hosszú, túl kemény, túl puha, stb.)

2022. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Ha a tampont mindig fájdalom nélkül fel tudod helyezni, akkor valószínűleg magasabban van a méhszájad. De nem fix dolog ez, a többségnek néha lejjebb kúszik. Nekem pl viszonylag magasan van, de így sem tudom 100%-osan kihasználni a csészét. Egyébként a Merula jó lehet alacsony és magas méhszájra is.
2022. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!