Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrég voltam nőgyógyásznál,...

Nemrég voltam nőgyógyásznál, ahol hüvelygombát fedeztek fel nálam. Nekem ugyanis semmilyen gombára utaló tüneteim nincsenek. Lehet ennek ellenére hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Amit nagyon furcsáltam, nem is számítottam rá, nem emiatt kerestem fel az orvost. Fehérfolyásom 12 éves korom óta van, mennyisége változó, de nincs vele semmi probléma, nem kellemetlen szagú vagy zavaró. Egyáltalán nem érzek égő érzést vagy viszketést, nem tapasztalok pirosodást, irritációt. Lehetséges hogy ennek ellenére mégis van fertőzésem? Kezdjem el a kezelést?
2008. jan. 3. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt es ugyanigy derult ki egy rutinvizsgalaton...hat az arcomra nekem is kiult a dobbenet...ugye azert biztos akart lenni a doki a dolgaban ezert mintat is vett es elkuldte vizsgalatra. Aztan felhivott az asszisztens, hogy mi a dorges es mit vegyek, hogy kiirtsam a kis tenyeszetet. Semmi tunetem nem volt a folyason kivul nekem sem az meg mindig is volt.

Azota sem jott vissza.

Ezt a vackot nemcsak szexualis uton kaphatod el: uszodaban, szaunaban, kozklotyon stb...

2008. jan. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem írt fel gyógyit a doki?Mondjuk nekem fájt is,amikor én elmentem vele.Tudtam,h az van,az egész valahol a kollégium wc-jében kezdődöhetett(nem egy steril hely)...Aztán adott a doki egy tabit a páromnak és nekem is,meg felírt egy krémet,és kipusztultak kb 5 nap alatt.(Ekkor már jó rég óta jártunk,és egyikönt sem lépett félre.)Azóta sincs semmi.Ráadásul előtte 1,5 hónappal voltam méhnyakrák szűrésen és ott semmit nem vett észre.

Ha neked is gyakran kell olyan WC-t használnod,amit rengetegen használna,esetleg egy leprahellyel lenne leginkább jellemezhető,vegyél egy csomag domestos törlőkendőt,és vidd magaddal mindenhova,ki tudja mikor jön jól!

2008. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dokid megállapította a gombát, csináld végig a kiírt kezelést. Ártani nem ártassz vele.
2008. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!