Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhnyakam oldalra áll és...

A méhnyakam oldalra áll és simán elérem az ujjammal. De ez midnig is igyvolt még nögyogyásznál nem voltam 18 vagyok. Ez baj lehet? A késöbbiek folyamán okozhat gondod teherbeesés vagy esetleg szülés kapcsán?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem voltál nőgyógyásznál, akkor honnan tudod?
2011. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát gondolom.13 éves koromota menstruálok és haqszánolk mini tampont.És éreztem néha alig tudom normálisan betolni a tampont is miatta mert nagyon lent van mindigÍ! meg oldalra áll
2011. okt. 21. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Ja hogy te ennyire jó vagy anatómiából, hogy 100%-ig biztos vagy benne, hogy az a méhnyakad, és nem valami más.

Én nem is tudom, hogy miért tanítanak még az egyetemen nőgyógyászatot...

2011. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
uristen te akkora hüyleséget mondtál msot mi más lenne? BIZTOS...hangsullyozom BIZTOS h az! Onnan jön a menstruáciom is mi más lenne?....Jázsuom... ne is irj nekem többet kösz nem sokra mentem eddig itt senkivel ...:S
2011. okt. 21. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy rákszűrésre+általános nőgyógy vizsgálatra, ott a doki szólni fog, ha gond van. Ha meg nincs, akkor se ártottál vele magadnak, 18 fölött illik évente elmenni (ha nemi életet élsz, akkor meg egyenesen kötelező.)
2011. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán a méhszájad...

Bár lehet, hogy valami mást érzel, sose tudni - nőgyógyász nem árt már a te korodban.

És ne minősíts más válaszadókat - egyrészt azért, mert azzal magad is minősíted. Hidd el, nem írtál nagyon okos dolgokat Te sem ("onnan jön a menstruációm"), hogy a helyesírásod ne is említsük.

Örülhetnél, hogy a modorod ellenére kaptál HASZNÁLHATÓ válaszokat...

2011. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!