Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt valaki hasonlót?

Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Áprilisban született a kisfiam, azóta is szoptatom igény szerint (+hozzátáplálás 6 hós kora óta). Három hónappal a szülés után bal oldalt az alhasamban éles szúró fájdalmak jelentkeztek, de mivel a 6 hetes kontrollon minden rendben volt, azt mondta a doktor hogy ez teljesen normális. Azóta teljesen random jön elő ez a fájdalom, hol erősebben, hol kevésbé érzem. A baba 4 hónapos kora körül volt először menzeszem két napig tabletta szedése közben. Ezt követően szintén megjött tablettás időszakban és 2 napig vérezGETTEM, tablettamentes héten múlt héten ismét 2 napig vérezGETTEM, majd most tabis héten megint 2. napja és eléggé erősen vérzek.

Magyarul ez a harmadik hét, hogy vérzek 2 napokat.


Az orvosomat nem értem el, a másik orvos pedig jövő héten fog rendelni. Tapasztalt valaki hasonlót? Ez normális, vagy neki sikerült olyan sokihoz eljutni aki mondott is valami okosat?



2022. dec. 9. 22:00
 1/1 anonim válasza:
26%
A szúró érzés lehet attól is, hogy a szoptatás közben méhösszehúzódások lehetnek. Nekem is szúrkált, mikor annak idején szoptattam.De ez nem volt annyira erős. A vérzés is olyan dolog, hogy kell idő, míg újra visszaáll, nekem pár hónapig egyáltalán nem is volt. A tabletta is bekavarhat. De azért mindenképp beszélj az orvossal, mert ez a pár naponkénti folyamatos vérezgetés azért nem jó.
2022. dec. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!