Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már hasonló helyzetben...

Volt már hasonló helyzetben valaki? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Endometriózisom van, még az elején járok a dolognak. Két hónapig kis sárgatest pótlást ettem, szedés közben nem volt semmi mellékhatásom. Nemrég megjött, amit a szokásos mensi előtti mellnövekedés előzőtt meg, de a mellem mérete szokatlan módon megmaradt a mensi után is. Mellé farkaséhség, hányinger és jobb oldalon alhasi szurka társul. Minden hülyeségért nem akarok orvoshoz rohangálni, de nem tudom, hogy ez normális reakció-e ilyenkor. Terhes nem vagyok. Van valakinek hasonló dologban tapasztalata, hogy ez így rendben van-e, vagy azt jelenti, hogy nem a megfelelően hatott a sárgatest, kell ezzel foglalkozni, vagy csak vegyem tudomásul, hogy most ez az állapot ezzel fog járni?

2022. okt. 4. 15:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!