Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy felválnak a...

Normális, hogy felválnak a betét szárnyai és elcsúszik az egész betét? Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Pedig elvileg 92% pamut tehát nem műszálas fehérneműről van szó.

Mégis beragasztani sikerül, de ahogy húzom fel, felválik nemcsak a szárnyai hanem az egész és ki akar esni oldalt a betét.

Ti jártatok már így? Mit lehet csinálni ha elmozdul? Hogyan oldjátok meg?



2022. dec. 10. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Milyen fajtát használsz? Nekem Alwaysnél kb sose volt ilyen. A Libresse könnyebben elmozdul de az se olyan vészes, hogy már rögtön a felhúzás közben. Ez őszintén elég gagyi minőségnek hangzik nekem
2022. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Always éjszakai kék pedig
2022. dec. 10. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Hmmm. Nem lehet, hogy a bugyi szabásával van a baj? Az éjszakai azért elég széles. Ha pl túl keskeny hozzá a bugyi, akkor nem ragad elég nagy felületen esetleg?
2022. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is volt hasonlo. Kulonosen akkor volt jellemzo, amikor furdes elott bekeszitettem a betetet a bugyiba, es a goz miatt elvalt :( olyan azert nem volt, hogy oldalt ki akart volna esni.

Nemem az a megoldas, hogy szeles fazonu bugyit hasznalok. Felhuzas utan megigazitom a szarnyakat. Az elso napokban egy szorosabb es keskenyebb bugyit is huzok meg ra. Nekem igy teljesen szoros, nem nyilik ki, nem akar kiesni.

2022. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Ki a franc készíti be a betétet a bugyiba, wtf
2022. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó miért te zuhanyzáskor hogy szoktad csinálni?! Én még anyától tanultam így anno, hogy ahogy kilépek a kádból már gyorsan fel is tudjam húzni. Én meg azt nem tudtam elképzelni egész eddig, hogy valaki máshogy csinálja.
2022. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Kilépek a zuhany alól, megtörölközöm, felhúzom a bugyimat a combom közepéig, beteszem a betétet, felhúzom.
2022. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

7-es, ez pontosan addig működik, amíg a "kilépek a szőnyegre, és beteszem a bugyiba a betét" között nem jön egy adag vér, amit csak akkor érzek már, amikor folyik.


Szóval nálam alap, hogyha betét, akkor már előtte beteszem a bugyiba, és törölközés után rögtön felveszem.

2022. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
libresse szárnyai nekem is leváltak sokszor, always jobb :) fürdés előtt meg beragasztom a betétet :)
2023. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem csúszkál pedig én nem a legjobb márkás betétet használok hanem azt a pufit szoktam ami nagyon vastag. azt beteszem a szoros bugyimba azt elvagyok vele. de 2 óra múlva igy is cserélnem kell mivel erős a mensim.
2023. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!