Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tartják sokan drágának...

Miért tartják sokan drágának a betétet meg a tampont, amikor csak 1000 Ft kb. egy csomag/doboz?

Figyelt kérdés

A drágább, márkásabbak is csak kb. 1000 Ft-ba kerülnek egy 16-20 db-os csomag betét. A tampon se sokkal drágább.

Mennyi lenne amennyit szívesen fizetnétek érte?



2022. dec. 7. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Én nem fizetek érte annyit. Vannak olcsóbb betétek és sokszor jobbak is, mint a túlárazott szar.
2022. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Számold ki egy életre felszorozva, hogy ez mennyi pénz. Aztán rájössz. Ez ilyen szempontból olyan, mint a dohányzás. Az meg hogy kinek mi a drága relatív. Lehet neked ez nem pénz, másnak meg nagyon is az. Mennyi lenne amennyit szívesen fizetnék érte? Ha így nézzük semennyit. Bár én már nem használok egy ideje eldobható dolgokat.

18/L

2022. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem használsz eldobható dolgokat?
2022. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert ma már vannak környezetvédelmi és spórolási szempontból jobb alternatívák, amik kezdetben drágábbnak tűnnek, de hosszútávon bőven megtérülnek. Menstruációs bugyi, intimkehely, mosható betétek. Ezek által nem halmozunk még több felesleges szemetet.
2022. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Értem. Én nem tudnék nem eldobhatósat használni. Időm sem lenne állandóan mosni. Meg amikor máshol kell cserélni, akkor ott van veled a táskában a véres bugyi? Mibe csomagolod? Olyan idegen tőlem teljesen, de ettől még mindenki azt használ, amit akar, ami kényelmes neki.
2022. dec. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Igen, ott van velem. Sztem ebben nincsen semmi. Van neki külön tárolója, így nem szaglik, meg semmi.
2022. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Amit szívesen fizetnék: 0Ft, ugyanis a kukába kerül, a szemeteszsák is drága, a szemétszállítás is, az egész mensit is be kellene szüntetni.
2022. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Negyven éven át (többé-kevésbé) minden hónapban szükségünk van rá, és még csak nem önszántunkból választottuk a menstruálást. Semennyit nem akarok extrán fizetni azért, mert két X kromoszómám van és ilyen hülyén rakott össze a természet.
2022. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

a normális tampon, OB, nem 1000 ft, kivéve ha a legkisebb kiszerelést veszed belőle. és a tamponból többféle méretet kell venni, mert a vérzéstől függően kisebb vagy nagyobb kell. nekem pl. 3 féle méretre van szükségem belőle.


Egyébként pedig azért is mondják, hogy drága, mert most tényleg nagyon felment mindennek az ára....

2022. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Lol. Az a betét amit mindig is használtam, korábban 750 Ft volt. Nem gagyi, hanem always, és ez a nagy csomagos, most egy kis csomag kerül majdnem 1000 Ft-ba. Szerintem meg simán ingyen, vagy nevetségesen olcsó áron, a kormány által támogatva kellene árulni, mert erről egy nő se tehet, hogy szükség van rá. Amolyan kötelező rossz, amit senki se kért.
2022. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!