Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi előtt 3 nappal a bal...

Mensi előtt 3 nappal a bal petefészkem eppen h picit szur az okes?

Figyelt kérdés
Éppen lázasan fekeszek itthon. Vegig tüsszögöm és fújom a napot. Tegnap meg egyátalán nem fájtak de mintha ma egy picit. Fogazmásgátlót szedek +gumit használunk amivel mindig minden rendben tehat terhességet kizárom.Vagy csak a sok tusszoges vagy a betegseg vagy a szervezetem jelzi h meg 3 nap es “megjön”?

2022. dec. 11. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg mielott valaki elkezdene okoskodni h gyogyszer melle nem kelll ovszer. Inkabb hasznalok minthogy legyen egy meglepetes mert mondjuk nem jo a gyogyszer vagy a szervezetem ugy gondolja hogy most megis megerik 1 pete. A kornyezetembe nem 1 ember lett terhes mellette
2022. dec. 11. 18:51
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Teljesen normális! Valószínűleg a betegség miatt érzel most P tünetet, nem kell megijedni!
2022. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Ne ijedj meg teljesen normális nekem is volt már ilyen akkor én is megijedtem hogy miért van ez.
2022. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!