Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felálláskor niagara... Hogy...

Felálláskor niagara... Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Melóhelyen sokszor gáz az első nap, ha megjön. Ha ülök egy órát és felállok, dől a cucc. Amint felállok, megyek a wc-re, de van, h le se tudok rá ülni, mert olyan mennyiség folyik ki, h oldalirányban kezd kifolyni, pedig a betétben még alig van vmi. Egyszerűen mintha nem bírna hirtelen ennyit benyelni és oldalra kifolyik a fele. Vagy ha ülnék le a wcre és lehúzom a bugyim, folyik rá a betétre, a bugyimra, a gatyámra, amire csak tud... Esélyem sincs megállítani. Hiába az éjszakai betét, az csak hosszább hátul, de ilyenkor ez mit se ér. Mit tesztek, ha van ilyen gondotok?

2022. dec. 12. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Milyen márkát használsz? Esetleg nem próbálsz ki olyat ami azonnal felszívja?

Plusz tamponnal együtt nem tudod használni a betétet? Vagy kelyhen nem gondolkodol esetleg?

2022. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Always ultra vagy super plust használok. Ennél csak rosszabban teljesített a többi az ilyen szitukban.

A tampont és a kelyhet sajnos nem szeretem.

Már néha azon filózom, kitalálhatnának olyan betétet, aminek van két oldalon pereme, mint a babapelenkáknak. :D

2022. dec. 12. 13:13
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Esetleg akkor még tena lady-t tudod megpróbálni, vagy valamilyen más sajátmárkás inkontinencia betétet.


"A tampont és a kelyhet sajnos nem szeretem."


Ez mit jelent. Próbáltad már és volt valami hátránya számodra, vagy simán csak idegenkedsz tőle? Mert a jelenlegi esetben ez volna a megoldás, mert a probléma az, hogy a betétben gyorsabban szétterül és lefolyik róla a vér, mint ahogy felszívódna bele.

2022. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam a tampont és a kelyhet is, de ezek nálam csak otthon jöhetnek szóba. Valszeg pszichés, de én idegen helyen akárhányszor mosom is meg a kezem, úgy érzem, nem tiszta és nem szeretek így nyúlkálni odalent. Hát... ilyen is van. :)
2022. dec. 12. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Akkor marad a tena és társai
2022. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Kelyhet nem kell mindig űríteni.


Mensibugyi?

2022. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a 6. Válaszoló ötlete nem rossz, de én a helyedben megpróbálnám azért mégegyszer a kehylet. A legtöbb betétnél sajnos fennáll ez a probléma.
2022. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Hiába pontoztok le, nem kell annyit űríteni, mint amennyiszer mosdóba mész. Megfelelő méretet kell venni.
2022. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
8 igen, akár 10-12 órát is bent lehet, és nincsen tele nyomva mindenféle káros vegyszerrel sem.
2022. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!