Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vegyek be plusz tablettat...

Vegyek be plusz tablettat vagy ne?

Figyelt kérdés

Mult heten volt a 7 napos szunet, Jangee fog.gatlo.


Hetfon kezdtem el a levelet szedni, hetfo este es kedd este bevettem, szerda reggel egyutt voltam a parommal, el is ment bennem, szerda este is bevettem 8 korul a tablettat, de ejfelkor hanytam, hasmenesem volt. :s


Ez esetben mi a teendo?


2022. dec. 15. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
A gyógyszer betegtájékoztatója mit ír erről?
2022. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3-4 oran belul bekovetkezo hanyas/hasmenest kovetoen potolni kell egy tablettat, 12 oran belul. Az a baj, hogy nekem kb 4 oraval a beszedes utan hanytam, de rosszul vagyok meg, ha beszedek egyet lehet az is kijon..

reggel vajon eleg ha beszedem?

2022. dec. 15. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem igen, főleg ha már régebb óta szeded
2022. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb 3 eve
2022. dec. 15. 00:59
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért ha nagy gond lenne most a terhesség, akkor a biztonság kedvéért ebben a hónapban ne csak a tablettát szedd, hanem használjatok mellette gumit is. Abból nem lehet baj.
2022. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem tudtam beszedni a plusz tablettat mert meg tart a hasmeneses hanyos dolog viszont igy kifutok a 12 orabol… :(

Ilyenkor mi a teendo?

2022. dec. 15. 07:30
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt az, amit a betegtájékoztató ír a kihagyott tablettáról. Mindig az a mérvadó. Másrészt, ahogy mondtam, kiegészítő védekezés legyen.

Jobbulást.

2022. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!