Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg SOHA rendsze...

Miért nem jön meg SOHA rendszeresen menstruációm? MÁR KÉRTEM IDŐ PONTOS A NŐGYÓGYÁSZATRA!! Igen ideje volt.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. 13 évesen jött meg az első menstruációm. Azóta se állt be rendszeressn.

Voltam már nőgyógyásznál. Csak sose említettem,hogy nem rendszeres.

Volt már olyan hogy,az egyik hétén meg jött 1 napig,épphogy jött,1 hétre rá megint jött egy kicsit és rá egy hétre jött meg normálisan. Most is késett 18 napot. 3 napja csak becsételek.

(Bocsánat a fogalmazásom miatt)



2022. dec. 15. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg valamilyen hormonzavar állhat a háttérben, rosszabb esetben lehet mióma vagy ciszta is, de az a legbiztosabb, amit az orvos mond.

Lehetőleg vigyél menstruációs naptárat, hogy meg tudd mutatni, hogy mennyire rendszertelen

2022. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Enis vmi hormonzavarra tippelnek. Rossz etkezes, eletvitel vagy vmi betegseg.. de majd a doki megmondja
2022. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Endokrinológushoz - is - menj el!


Mit jelent a késés? Van vagy volt egyáltalán valaha fix időpont?

2022. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Nőgyógyász-endokrinológus tud neked segíteni. Ha esetleg találsz olyat (magánban nagyobb az esélye), akinek mind a kettő végzettsége van, akkor lehet jobban tud segíteni. Ha nem, akkor indíts a nőgyógyásszal. Mindenképp menj el.
2022. dec. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!