Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehetek felnőtt nőgyógyászatra...

Mehetek felnőtt nőgyógyászatra 17 évesen?

Figyelt kérdés
Decemberben leszek 18 éves, de el kéne mennem feliratni fogamzásgátlót. Sajnos a gyermeknőgyógyász egyáltalán nem kedvel, frusztrálva érzem magam miatta és nagyon undok/kiabált velem stb. Egyértelmű, hogy hozzá soha többet nem szeretnék vissza menni,viszont ő az egyetlen aki fogad gyerekeket ott, ahol én lakom és nem maszek. Mehezek a felnőtt nőgyógyászatra így, a szülinapom előtt 2 hónappal, vagy nem fognak fogadni? Köszönöm a válaszokat

2021. okt. 7. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem simán fognak fogadni. De érdemesebb előbb felhívni a rendelőt, és megkérdezni.
2021. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
simán
2021. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Gyere!
2021. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz. Én 16 vagyok éd ugysnoda járok mint anyukám. De csak úgy menni nem érdemes, mindenképp hívd fel a rendelőt és foglalj időpontot, mert fontos hogy egyeztessetek, hogy milyen fogamzásgátlót szedhetsz. Nem árt ha tudod hogy milyen örökletes betegségek vannak a családodban, tőlem is kérdezte a doki, mert nem szethet akárki akármilyen fogamzásgátlót.
2021. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már voltam vizsgálaton fogamzásgátló miatt régebben, csak már nem szedem de az jött ki, hogy biztonságos szednem szerencsére
2021. okt. 7. 23:48
 6/10 Rebeka0722 válasza:
100%
Én 15 éves korom óta felnőtt nőgyógyászhoz járok. Úgy tudom 14 éves kor fölött szülő sem kell kíséretnek
2021. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

6

Miért kell egyáltalán 15 évesen járni...?

2021. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
#7 ezer meg egy oka lehet, miért ne mehetne valaki 15 èvesen? Lehet hogy csak rutin vizsgálat, lehet hogy felfázott, lehet hogy elkapott valami fertőzést, de az is lehet hogy fogamzásgátlót ment iratni. Megsúgom ezek közül egyikkel sincs baj. Ha abba akarsz belekötni hogy minek szexek valaki 15 èvesen, azért is kár volt ide írni. Semmi gond nincs vele, sőt külön dícséretes hogy felelőségteljesen csinálja és még orvoshoz is elmegy.
2021. okt. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

8

Megmondtad a tutit... Mondjuk pont egy 15 évest simán lebeszél bármelyik doki.

Nem, nem akarok a szexelésbe belekötni, bár tény, hogy kicsit korai.

2021. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én SZTK-s nőgyógyászom, az első pár alkalommal megkérdezte mindig, hogy ugye elmúltam már 18.

Szerintem magánorvoshoz simán, de, ha nem maszek, akkor a rendelőt előtte mindenképpen érdemes lenne megkérdezni.

2021. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!