Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dalacin huvelygyulladasra?

Dalacin huvelygyulladasra?

Figyelt kérdés

Igazabol mandulagyulladasra kaptam, viszont megallapitottak hogy huvelygyulladasom van kb egy eve

Es hol eltunik hol visszajon.

Szerintetek ez az antibiotikum jo huvelygyulladasra is( olvastam h nogyogyaszati problemakra is jo)

Kozben mar elkezdtem szedni egy eros probiotikumot is.

Van esely ra hogy visszaall a normal huvelyfloram igy?



2022. dec. 20. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Amikor behozták az oltásokat, egy csomóan fújjoltak, hogy "emberkísérlet". Amikor el kellene menni a nőgyógyászhoz, akkor meg simán kísérleteznek helyette magukon a nők. Ki érti ezt? Majd írd meg, hogy meggyógyult-e mindkettő!
2022. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fszom kiserletezik :D

Semmit nem csinaltak velem, azon kivul hogy hatastalan gyogyszereket irtak fel amitol meg rosszabbul voltam.

Ez pedig egy artatlan kerdes volt hiszen a dalacint tobb fele betegsegre is felirjak.

Nem a hasamra utottem es random beszedtem valamit. Mandulagyulladasom van, erre szedem az antibiotikumot. De ezt mar mind leirtam egyszer, csak a szovegertes nem megy latom :/

2022. dec. 20. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szövegértés? Átfogalmazom: igen, van esély, hogy helyrejön, meg arra is, hogy nem. Az is lehet, hogy az egyik helyen meggyógyulsz, a másik oldalon meg kifejlődik egy Dalacinra rezisztens törzs. Az is lehet, hogy az antibiotikum miatt túlszaporodó gomba lesz utána a nagyobb gondod. Nem vagyok jós.
2022. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!