Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúp után...

Betadine hüvelykúp után helyreállítani kell. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már semmi sem használt így javaslatra megvettem a a Betadine huvelykupot, ami után olvastam, hogy helyre kell állítani a hüvelyflórát. Azonban nekem a kúp letelte után meg fog jönni, és akkor nem javasolt szedni Gynophilust, vagy ami helyretenné. Gyógyszerész tanácsolta, hogy menzesz után szedjem azt. Van bármilyen tapasztalatotok ezzel? Vagy várjam meg a menstruáció leteltét? Még nem kezdtem el. Bár elég zavaró már a hüvelygombám.

2022. dec. 20. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Kell bizony. Mint minden gyogyszeres huvelykup utan, illetve antibiotikumos kezeles alatt/ utan.


Majd a menstruaciod utan akkor hasznalod a kupot. De be ne szedd, a huvelyedbe tedd, lehetoleg 🤣


De orvosnal voltal? Csak mert makacs huvelygombara vannak azert hatasosabb szerek is a betadine kupnal.

2022. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már 4x voltam dokinál, de egyik sem hatott, amit felírt. Csak érdekelt, hogy a mentrucio után, vagy előtte javasolt használni.
2022. dec. 20. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Tokmindegy, hogy mikor hasznalod, a lenyeg, hogy menstruacio alatt nem lehet.
2022. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azalatt nem akartam. Félek hogyha előtte használnám, utána mensi alatt ismét kialakulna.
2022. dec. 20. 15:41
 5/5 anonim válasza:
4%
Van a Betadine-nak mosakodó gélje, én azt használtam. A kúp meg ez a mosakodószer helyre tett, és azóta nem volt panaszom. Akkoriban olvastam, hogy valaki tünetmentesen is hetente-kéthetente megmosakszik vele a biztonság kedvéért.
2022. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!