Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fet+9. napon a 10-es erősségű...

Fet+9. napon a 10-es erősségű tesztem halvány pozi, a 25-ös erősségű pedig negatív. Holnap nézetek egy hcg-t, van még remény szerintetek? Nagyon erős menstruációs görcseim vannak 2-3 napja…

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
A halvány pozitív adhat okot a reményre. Támogatom az ötletet, hogy menj el HCG néznetni! Szorítok!
2022. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

25-ös még korai volt.Azt et+14.-15.naptól érdemes csinálni.Nincs még annyi hcg a vizeletedben de pár nap és már lesz.Menstruációs görcs teljesen normális,nem fog megjönni pláne hogy a progit is használod.

Ha nem lesz olyan magas a hcg akkor se kell aggódnod mivel ultra korai még a terhességed.Nem kell menned a meddőségibe vérvételre?Nálunk úgy van hogy ha pozitív a teszt akkor menni kell hcg vérvételre az intézetbe.

2022. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtatok, köszönöm szépen(egyébként 6 naposan kaptam vissza őket, szóval annyira nem korai a tesztelés)!

12-14 napra kaptam beutalót vérvételre, de természetesen Karácsonyra esik, szóval 27-én megyek progi+hcg-re hivatalosan, de mint fentebb is írtam megnézetem inkább holnap is, mert olyan erősek a görcsök, plusz a petefészkem is nagyon fáj, félek hogy ez inkább mensi görcs lenne, csak ugye a progeszterontól nem jön meg…

2022. dec. 21. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
6 napig elvitték?Ez magyar beültetés volt?Nálunk 5 napig viszik az a max.és aztán beültetik.15 napos akkor az embrió és persze hogy nem pozi a 25-ös teszt.Nekem is 5 naposokkal a 25-ös et+10-11.napon lett halványan pozi de írtó halványan de holnap már lehet neked is pozi volna.Így az elején még nem lehet következtetést levonni szóval ne add még fel,nem biztos az hogy nem sikerült.10-es teszt pozi és 2-3 naponta érdemes teszten is nézegetni hogy erősödik e a második csík.25-ös tesztet már a hétvégén próbálhatod újból,pozi lesz szerintem.
2022. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dunamenti rekben vagyunk, 6. napon fagyasztották le őket túlstimuláció miatt, így egy ciklust várni kellett egyébként. 25-ös tesztet is csináltam, nagyon nagyon halványan ott van azon is, annyira reménykedem.
2022. dec. 21. 19:07
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nyugi ha azon is megjelent a második csík.Nekem mikor kémiai lett egyszer akkor nem lett pozi a 25-ös sőt a 10-es teszt is halvány volt végig majd negatív lett.2 nap múlva nézz rá a 25-össel újra.Reménykedhetsz is mert eddig úgy tűnik sikerült.
2022. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi! El is felejtettem, hogy írtam már a 25-ös tesztet is. Egyébként “frissen” negatív lett, aztán miután megszáradt teljesen ott volt a halvány csík. Nagyon köszönöm a bíztatásod!!
2022. dec. 21. 19:21
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Nincs mit!Megértelek mert én is ebben vagyok eddig még sikertelenül.

Hanyadik beültetésed volt ha szabad megkérdeznem?

2022. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Első. Neked hányadik?
2022. dec. 21. 20:23
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Eddig 3 volt sikertelenül.Szerencsés vagy hogy így elsőre úgy tűnik összejött:)
2022. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!