Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szédülés alacsony vérnyomás...

Szédülés alacsony vérnyomás miatt?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy vírusos fertőzést, az orvos csak azt mondta, hogy vitaminokat szedjek és erősítsem az immunrendszeremet, és elvileg el fog múlni. Viszont aggódok, mert rák is kialakulhat, ha sokáig nem múlik el. Én neten találtam egy gomba kivonatot, amit pont erre a fertőzésre ajánlanak, shiitake gomba kivonat. Viszont úgy vettem észre, hogy az amúgy is általában alacsony vérnyomásomat mintha lejjebb vitte volna, mert 2 napja szédülve ébredek. Egyébként a hatásai közt szerepel ez is, a magas vérnyomást segít csökkenteni. A kérdésem, hogy szeretném tovább szedni ezt a gomba kivonatot, viszont ezzel lehet valamit csinálni, hogy valahogy ellensúlyozzam a vérnyomásra való hatását? Esetleg több só fogyasztása? Azért szeretném ezt a gombát mindenképp folytatni, mert az én fertőzésemre kifejezetten ezt ajánlják csak, nem találtam más olyan vitamint, amit erre ajánlanak. (Hpv egyébként a fertőzés amit elkaptam) Valakinek esetleg van valami ötlete erre?
2022. dec. 25. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam kiírni a kérdést, hanem a sima betegségek alá.. véletlen mégis ide sikerült..
2022. dec. 25. 11:07
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A dobozon nyilván fel van tüntetve a forgalmazó ill. gyártó neve, elérhetősége. Őket kérdezd. Ha egyébként alacsony vérnyomásra gyanakszol, akkor azt lehet ellenőrizni vérnyomás mérővel, sőt lehet laborvizsgálatot is csináltatni, mert a szédülés lehet vashiány, csökkent hemoglobin érték (alacsonyabb vörösvértest szám) következménye is.
2022. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!