Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajhullás fizikai bántalmazás...

Hajhullás fizikai bántalmazás miatt?

Figyelt kérdés
Van e olyan,hogy valakinek erősen meghúzzák a haját, az azután elkezd hullani azon a részen?

2022. dec. 26. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Én még ilyet nem hallottam! 🤔
2022. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nincs. Egyszerre ki lehet húzni több hajat, de attól még nem fog hullani később az adott terület.
2022. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Miért 0% a válaszom? Azt írtam, hogy ilyenről még nem hallottam, hogy ettől hullana a haj...
2022. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

#3 azért mert attól még hogy te nem tudsz róla, az nem jelent semmit.

Kérdező, nekem is volt hogy erősebben meghúzták, ott egy adag hajszál ki is jött, egy darabig (érezhetően) hiányzott is onnan a hajam, de aztán visszanőtt.

Csak attól hogy meghúzzák nem fogsz az adott területen végleg megkopaszodni

2022. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem azt írtam, hogy nem tudok róla, hanem, hogy nem hallottam még ilyet, tehát szerintem nincs ilyen... De mindegy!
2022. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, én szerintem is butaság. A neten sem találtam erről semmit. Bár olyan erősen nem kerestem, csak felületesen. De ha van valakinek tapasztalat, esetleg valaki szaki, bátran írjon. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2022. dec. 27. 02:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En a baratnomnek, foleg az elejen, sokszor megteptem a hajat (kerte es elvezte). Neki fajt a feje nehany hetig, es lathatoan tobb haja jott ki hajmosaskor, de azert nem kopasz foltokat kell elkepzelni. Nehany het utan nem fajt, meg nem is hullott neki, bar azota mar kb abba is hagytuk mindezt.
2023. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. jan. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!