Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez igy megfelelő/normális?

Ez igy megfelelő/normális?

Figyelt kérdés
Mar 1 eve hogy eveszavarom van es folyamatosan eheztetem magam. Mara mar tobb mint 30kg-t fogytam es meg mindig ugy erzem hogy nem volt eleg. 159cm 53kg vagyok, derekam 66cm csipom kb 82-3cm... nektek mik a mereteitek es miket mondanak ratok, hogy vekonyak vagytok vagy fogyozzatok? Koszonom elore a valaszaitokat<3
2022. dec. 29. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Fordulj pszichiáterhez, pszichológushoz.
2022. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%

Gyönyörű vagy így. Egészséges, de szép vékony alkatod lehet. Kérlek vigyázz magadra és gyógyulj meg, mert hidd el tökéletesen nézel ki. Ne bántsd magadat azzal, hogy sanyargatod magadat, az csak árt a hormonháztartásnak is.


Nekem sajnos alacsony a bmi értékem, már erősen sovány, nekem ez alkati dolog. Sokan szóltak már, orvosok is, de nem nagyon tudok ellene tenni. Mindig megfelelően eszek, édeset is, mozgok.

2022. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy év alatt fogytál 83 kilóról 53-ra a 159 centiddel? Gratulálok! Hány éves vagy? Én, amióta az eszemet tudom, soha nem étkeztem normálisan, mégsem hívom ezt evészavarnak. Evészavaros az, aki örökéletében csontsovány volt, vagy bármit csinált, nem tudott lefogyni. Egy éves evészavar és éheztetés, hagyjuk már... És még rákérdezel, hogy normális-e. Szerinted? Nyilván nem. Étkezzél napi háromszor, járjál edzeni, egyél sok vitamint, és akkor nem lesznek ilyen problémáid. Ha te nem hiszed el magadról, hogy így is tökéletes vagy, akkor senki nem fogja.
2023. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!