Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet nagy, duzzadt és...

Mitől lehet nagy, duzzadt és piros a szeméremajkam?

Figyelt kérdés
Piros,megnőtt és felduzzadt az egyik szeméremajkam.Nemrég gomás fertőzésem volt a nőgyógyásztól kaptam rá egy gyógyszert amibe volt 2 kapszula az egyiket a páromnak a másikat nekem kellett bevenni,meg 6 napig hüvelykúpot kellett feltenni esténként.Nem szeretkeztünk a gyógyszer szedése alatt,csak amikor már elfogyott és tegnap este a szeretkezés után felduzzadt és bepirosodott a szeméremajkam,óvszerrel védekeztünk.
2010. okt. 2. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
még nem múlt el...amúgy meg tünetmentesség után egy héttel lehetne szexelni
2010. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a hüvelygombás fertőzés kezelése alatt latextartalmú gumit nem szabad használni.

Legalábbis nekem is pont most volt nemrégiben, és ezt olvastam az enyém betegtájékoztatójában, lehet, hogy ez nem igaz mindegyikre, de sanszos, hogy ez volt a baj.


Az is lehet, hogy kezdhetitek előről az egészet.

Mindenesetre ha kiújúlnak a panaszaid, akkor ezt is el kell mondani a dokinak megint.


25/L

2010. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jó hogy ezt a nőgyógyász nem közölte:)
2010. okt. 2. 10:55
 4/4 A kérdező kommentje:
azért még irjatok hogy ha van valakinek hasonló tapasztalata..
2010. okt. 2. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!