Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellem alatt mi ez a piros-n...

A mellem alatt mi ez a piros-néha hámló és viszkető- csík?

Figyelt kérdés

szoktam canestennel kenni, vagy más ekcéma elleni készítménnyel, de nem tűnt el.

Szerintetek mi lehet?


2011. okt. 29. 19:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és az az érdekes, hogy csak a jobb oldalon van. a balon teljesen épp a bőröm.
2011. okt. 29. 19:35
 2/12 anonim ***** válasza:

Canestennel nem kenjük, csak ha orvos mondja, hogy gomba, különben nagyobb bajt okozunk, mint amit ártasz vele.


Lehet, hogy szoros a melltartód - pár napig (ha meg tudod tenni) ne hordjál, nézd meg, javul-e. ha igen, probléma megoldva.


ha nem, akkor irány a bőrgyógyászat.

2011. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
voltam már. melltartóra fogta, de én sokszor nem hordok, mertutálom
2011. okt. 29. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínü nem gomba, de ekcéma. Nekem is volt hasonló helyzetem, nem veszik komolyan a dokik...pedig nekem kellemetlen volt. Aztán Travocort kenöcssel kezeltem egypár napig és rendbe jött.
2011. okt. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a gond, hogy az egyik cicid nagyobb (mert két dolog nem lehet teljesen egyforma) és simán kidörzsölődik a bőröd a nagyobbik alatt.
2011. okt. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem tűnt el, mert Canesten csak gombára jó, ez viszont ezek szerint nem gomba. Menj orvoshoz, és azt használd, amit ő mond.
2011. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem adott semmit.

a jobbos tényleg nagyobb a balnál, szerintem is ekcéma, mert a kezem teljes egésze az

2011. okt. 30. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a melltartó összetétele is az oka

próbálj pamutot használni

de ha egyáltalán nem hordasz melltartót akkor is előjön? (mondjuk huzamosabb ideig, 2-3 hétig kéne megpróbálni nem hordani)

2011. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

gyűlölöm a nem pamutból készült fehérneműket, szigorúan azt hordok és nem merevítőset, hanem puha, kényelmes melltartóim vannak. mivel nincs nagy mellem 75/B így nem is gond az ilyen.

annyi ideig nem igazán tudnám elképzelni, így se hordok valami vastag anyagút, ha nem venném fel, akkor kilátszódna a mellbimbóm, vagy ha hideg van... nem akarok olyan sokáig az iskolába. kényelmetlenül és frusztrálva érezném magam.

2011. okt. 30. 17:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Trikót vehetsz föl, hogy ne látszódjon a mellbimbód, de tényleg megpróbálhatnál egy két három hetet melltartó nélkül

ha nem lógnak a melleid akkor a kutya se fogja észrevenni

én is 75/B vagyok, és nagyon ritkán veszek föl melltartót, csak ha nagyon átlátszó fölső van rajtam

és soha senki meg nem szólt, sőt a lányok meglepődtek ha említettem nekik, hogy én nem hordok (valszeg mert bár kicsik a melleim, de tökéletes a formájuk)

2011. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!