Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat aktus után az...

Miért fájhat aktus után az alhasam?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mitől,de aktus után folyton fáj az alhasam. Van mikor csak éppen hogy,de valamikor meg konkrétan mintha menstruáció lenne. Ez tart 2-3 órán keresztül, utánna abba marad.

Nőgyógyász szerint a párom nem figyel rám. De viszont ha óvatosan csináljuk is ugyanúgy fáj. Egyszerűen nem értem hogy mitől van ez és emiatt nem is igazán van már kedvem ágyba bújni.


2023. jan. 2. 01:56
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
33%
Sok oka lehet. Vagy te nem vagy eléggé ellazulva, vagy a párodnak olyan a technikája, ami neked nem megfelelő, vagy túl nagy neki.
2023. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

Nekem akkor szokott megfájdulni, ha a méhszájamat eléri, megböki közben - ez főleg hátulról fordul elő.


Lehet hogy kicsit több előjáték kell, hogy ne csak a nedvesedés, hanem a teljes vérbőség kialakuljon. Olykor tapasztalom én is, ha túl hevesen, felkészületlenül vagy sietősen esünk agymásnak, hogy hiába kívánom, amíg a rendszer nem teljesen "befogadásra kész", addig rugalmatlanabb minden odabent és az okoz néha valóban ilyen menstruációs görcshöz hasonló kellemetlen fájdalmat.

2023. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!