Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő felfázáso...

Állandóan visszatérő felfázásos tünetekkel küzd valaki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom mi lenne a megoldás a problémára.


Van aki nagyon gyakran küzd felfázásos tünetekkel és van valami jól bevált praktikája/gyógyszere rá?


Nekem általában annyi a tünetem, hogy rettentő gyakran kell mennem a mosdóba, de sokszor emiatt nem tudok iskolába/munkába menni, mert annyira gyakran kell járnom.


Szörnyen megkeseríti bizonyos napjaimat..


Tudnátok segíteni?


2023. jan. 2. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Biztos vagy abban, hogy ez "csak" sima felfázás?
2023. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
34%

Menj orvoshoz első sorban.

Én is ugyan ez vagyok. Régebben volt egy nagyon erős felfázásom, azóta folyamatosan vissza-visszatér. 1 évben minimum 3x biztosan.

Viszont nem biztos hogy felfázás. Fertőzés is lehet.

Terjedhet szexuális úton is..aminek elég súlyos következményei lehetnek.

Én az utóbbi 1 évben a Ciprinolt kaptam. Nagyon erős antibiotikum. Nekem már az első tabletta segített. Azt végig kell szedni!

Esetleg ami még jó ötlet és segíthet, de az sem gyógyír, a rengeteg folyadék. De tényleg rengeteg. Több litert kell meginni, hogy kicsit kitisztulj. Illetve a tőzegáfonya kapszula.

De inkább azt javasolnám,hogy minnél előbb menj orvoshoz. Jobbulást!:)

2023. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Nekem akkor volt nagyon gyakran hólyaghurutom, amikor az egyetemen koleszos voltam. ott ugye közös wc, meg hát lazábban kezeltük a pasiügyeket is, kb állandóan valami alváz-fertőzésem volt. :(

Nekem akkoriban a MONURAL tabletta volt a megváltás. Receptre lehet(ett) kapni, egyetlen tabletta van a dobozban, és az tényleg szuper hatékony volt. egy idő után mindig úgy irattam már fel a dokival, hogy legyen nálam tartalékban is.


Plusz, ha mostanában van kellemetlen érzésem, akkor a bugyira cseppentek levendula és teafa illóolajat. 1-2 csepp mindegyikből, napi 2-3 alkalommal. Kellemes érzés, a levendula gyulladáscsökkentő, a teafa meg gyilkolja a nem odavaló bacikat, gombát.

2023. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!